EVEA - paremad

võimalused ettevõtjale

Liikmetevaheline sooduskauplemine

EVEA TEENUSTE KATALOOG 

Kõigi teenuste kasutamiseks peate olema EVEA liikmed. Kõik pakkumised kehtivad vaid liikmemaksu tasunud liikmetele ning teenuse pakkujal on õigus ja kohustus ettevõtte liikmestaatust ja tasumist kontrollida.

________________________________________

LIIKMETEVAHELINE SOODUSKAUPLEMINE

Kuigi EVEA põhieesmärgiks on pakkuda oma liikmetele, ettevõtjatele, nende huvide kaitset ja esindatust sotsiaalses dialoogis, ei saa unustada ka praktilisi ja puht-ärilisi huve. Sellega seoses on EVEA loonud liikmete omavahelise sooduskauplemise süsteemi.

EVEA liige ise määratleb oma soodustuse andmise tingimused ning määrad. Süsteem toimib ettevõtjate vahel vastastikuselt EVEA liikmekaardi ettenäitamisel. Kuna EVEA liikmed on tegevad mitmetel erinevatel aladel, võimaldab see süsteemi ulatuslikul käivitumisel paljusid liikmeettevõtte vajadusi rahuldada EVEA-siseselt ning soodustingimustel.

Palume pöörduda oma sooviga süsteemiga liitumiseks ning teemakohaste ideede ja pakkumiste esitamistega aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Info: EVEA poolt on loomisel interaktiivne pakkumiste keskkonda, kus EVEA liige saab oma pakkumisi uuendada ning muuta.

________________________________________

EVEA pakub oma liikmetele turunduskanalina järgmisi võimalusi:

1. EVEA kodulehel "liikmelt-liikmele" sektsioonis ettevõtte presenteerimine vastavalt valitud tegevusvaldkonnale. Presenteerimise aeg on piiritletud vaid EVEA liikmestaatusega. Oma turundustekst (maksimaalselt 500 tähemärki) ning logo edastada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Turundustekst pannakse kodulehele selliselt nagu EVEA liige selle esitab.

2. Bänner EVEA kodulehel - üks kord aastas üks kuu tasuta;

3. EVEA liikmelisti * info postitamine - 2 korda aastas tasuta hiljem 50% soodustust üldisest hinnakirjast. 

Liikmelisti edastamise teenuse sisukirjeldus: EVEA edastab enda liikmelisti ca 1000 kontaktile liikme poolt koostatud ning kujundatud reklaamteksti;

4. EVEA infokirja sisusse enda ettevõtet puudutavate huvitavate teemade lisamine (maksimaalselt 1000 tähmemärki ning võib lisada ka pildi)  -  liikmetele 2 korda aastas tasuta.

________________________________________

Liikmetele pakutavad teenused

• Liikmetevaheline sooduskauplemine

- Õigusabi

- Projektide rahastamine, tõlketeenused

- Maksundus ja raamatupidamine

- Koolitus ja ärikonsultatsioonid

- Suhtekorraldus ja meedia

- Internetiturundus ja reklaam

- Personalitöö ja töökeskkond

- IT teenused

- Disain, sisekujundus, õmblemine

- Kinnisvarateenused

- Majutusteenused

- Toitlustusteenused, toidukaubad

- Turism ja terviseteenused

- Muud teenused

• Teiste firmade poolt pakutavad soodusteenused EVEA liikmetele

- Majutusteenused

- Toitlustusteenused

- Muud teenused

 

Õigusabi:

• Kabal & Partners OÜ - Toimivad õiguslikud lahendused lepingu- ja äriõiguses

Juriidiline nõustamine - tööõigus, äriseadustik, lepingud -30% hinnakirjast

Ain Kabal, tel. 56 225590, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

• Intrum Justitia AS on kohtuväline ja kohtulik sissenõudmine nii siseriiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Lisaks tegeletakse nõuete ostmise, maksehaldusteenuste ning käibemaksutagastustega välismaalt.

EVEA liikmetele allahindlus koostöölepingu tasult 50 %.

Tel: +372 6060990

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rotermanni 8, 10111 TALLINN

www.intrum.ee

 

• Legistum Asianajotoimisto Oy – allahindlus 10% õigusabiteenustelt

Helsinki, tel +358 20742 4460

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

• Rödl & Partner soodusteenused

Liikmesoodustus -25% tavatariifist. Kui tellitava töö maht on vähemalt 10 tundi, täiendav soodustus 2 tundi tasuta juhtumi kohta. Liikmeteenuse kasutamiseks saatke e-mail aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , viidates pealkirjas oma liikmenumbrile, mille leiate EVEA liikmekaardil. Kontaktisikuks advokaadibüroo poolt on Kaarel Kais, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Tel: +372 6 068 650, www.roedl.com
 
Teenust osutatakse kõikidele EVEA liikmetele, kellel ei ole võlgnevusi EVEA ees.

 
 

• Advokaadibüroo Glikman, Alvin & Partnerid OÜ - Juriidiline konsultatsioon/esindamine. -25% tavatariifist, kui tellitava töö maht on vähemalt 10 tundi. Täiendav soodustus 2 tundi tasuta juhtumi kohta. 

Liivalaia 45, Tallinn

Tel. 686 0000, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.blslawfirm.com

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Projektide rahastamine, tõlketeenused:

Kether Translations OÜ

Kether Translations OÜ on asutatud 2007 aastal. Omame laialdast koostöökogemust Eesti, Läti ja Leedu tõlkebüroodega, oleme osalenud suurtes tõlkeprojektides, mõistame tõlketöö spetsiifikat ning tuleme vastu hindade ja tähtaegade osas.

Spetsialiseerume juriidiliste ning majandusega seotud tekstide tõlkimisele ning samuti catering’iga seotud materjalidele, kuid kindlasti oleme teile abiks igasuguste tekstide tõlkimisel.

Meie klientideks on paljud Eesti suurettevõtted, sh teised tõlkebürood.

EVEA liikmetele – 10% soodustus.

www.kether.ee

Administraator: Jelena Kossinova,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Telefon: 55 589 085

 

 

 

 

• Mannet Partners Baltics OÜ Tallinn

Projektiideede abikõlblikkuse hindamine rahastamiseks EL jt. avalikest fondidest, arenguprojektide koostamine ja neile rahastamisallikate leidmine, lühikonsultatsioon tasuta, kirjalik projekti abikõlbulikkuse analüüs - 50% soodustus tunnipõhisest hinnast 

Tel. 6 309 169, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.mannetpartners.ee

 

 

 

 

 • TransLanguages Tõlkebüroo | Koostööpakkumine tõlketeenustele -15%

 
TransLanguages Tõlkebüroo osutab laias valikus tõlkimise ja toimetamise teenuseid ligi 100 keelekombinatsioonis. Meie meeskond tegeleb iga päev tõlkimise eriaspektidega, et kliendid saaksid parima lahenduse, mis kõnetaks kasutajat õiges ja tänapäevases keeles. Meie tõlkebüroo teenuste valikus pole ainult traditsiooniline tõlkimine ja toimetamine - pakume oma klientidele ka:
 • suulist tõlget
 • notariaalset tõlget
 • referatiivset tõlget
 • apostillimist
 • keelekorrektuuri
 • küljendust/kujundust
Meie tõlkebüroo keskmeks on diplomeeritud tõlkijate ja toimetajate meeskond, kes on spetsialiseerunud konkreetsele tõlkevaldkonnale, mis võimaldab tõlkida dokumente ja tekste väga erinevatel teemadel - standardsetest lepingutest kuni spetsiifiliste tõlketöödeni.
 
TransLanguages Tõlkebüroo järgib kvaliteedijuhtimises rahvusvahelist Euroopa tõlketeenuse standardit EN 15038:2006 ja kvaliteedijuhtimissüsteemi standardit ISO 9001. Meie pioriteediks on saada teenusepakkujast partneriks, kelle eesmärke tõlkebüroo oma teadmiste ja oskustega aitab saavutada.
 
Informatiivset ja täiendavat teavet tõlke- ja lisateenuste kohta leiate tõlkebüroo kodulehelt - www.translanguages.ee.

translanguages_ou_logo.jpg - 19.86 kb

 

 

 • Karsgemi OÜ

Karsgemi OÜ on väikeettevõte, mis tegeleb raamatupidamis-, finants-, personali-, töökeskkonnateenuste, äriplaanide koostamise ning aruandlusega seotud tegevuste ning virtuaalkontori teenuste pakkumisega.

Pakume EVEA liikmetele 10% soodustust.

Lisainfo www.karsgemi.eu, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel. +372 5624 1110

 

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Maksundus ja raamatupidamine:

• Prospera Eesti OÜ - Roosikrantsi 11, Tallinn. Tel. 6 307 700. Andmetöötlus, raamatupidamisteenused ja konsultatsioonid. EVEA liikmetele allahindlus tavahindadest 5%

Koduleht: www.prosperainfo.com

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

 

 

 

 

 

 

 • Karsgemi OÜ

Karsgemi OÜ on väikeettevõte, mis tegeleb raamatupidamis-, finants-, personali-, töökeskkonnateenuste, äriplaanide koostamise ning aruandlusega seotud tegevuste ning virtuaalkontori teenuste pakkumisega.

Pakume EVEA liikmetele 10% soodustust.

Lisainfo www.karsgemi.eu, e-post:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel. +372 5624 1110

 

 

 

 

• AS Intrum Justitia - võlanõuete sissenõudmine, maksekombed Eestis ja välismaal, juriidiline konsultatsioon, käibemaksu tagasisaamine väliriikidest, lepingu sõlmimisel aastane templileping 50% soodsam Lastekodu 43, Tallinn

Tel. 6 060 990, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.intrum.ee

 

 

• Genateja OÜ - Raamatupidamisteenused, maksukonsultatsioonid, tehingud äriregistris. Soodustus EVEA liikmetele -10%.

Rakvere 17, II korrus, Jõhvi.

Tel. 337 0128

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.genateja.ee

 

• Indirect OÜ - -5% raamatupidamisteenustelt 

Tel 5011 682

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

• Profia Arvestuse OÜ

Kõik teenused EVEA liikmetele -10%

Profia Arvestuse OÜ pakub kvaliteetset ja kuluefektiivset raamatupidamisteenust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.
Hoolitseme alati selle eest, et meie töö tulemus oleks võimalikult kasulik ettevõtte juhatusele ettevõtte tegevuse planeerimisel ja finantsjuhtimisel ning võimaldab keskenduda ettevõtte põhitegevusele.
Sisseostetud raamatupidamisteenus on ka hea võimalus kuludelt kokku hoida.
Lisaks raamatupidamisteenusele pakub Profia Arvestuse OÜ abi Soome turuga seotud küsimustes: ekspordikonsultatsioonid, riigihangetel osalemine (vajaliku dokumentatsiooni koostamine, nõustamine) ning maksukonsultatsioonid.

Koduleht: www.profia.ee

E-post:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel: +372 508 2153

 

• Premium Administration (Comistar Estonia)

Raamatupidamine, tehingud äriregistris, maksualane konsultatsioon.

EVEA liikmele soodustus: 2 kuud aastas tasuta raamatupidamist ja muude teenuste pealt 10% allahindlust.

Algusesse

________________________________________

Koolitus- ja ärikonsultatsioonid:

• Most Koolituskeskus  

Firma „Most“ loob arenguvõimalusi teile aastaringselt . Meie koolitused sobivad erineva haridustasemega ja igas vanuses inimestele. Me koolitame nii alustavaid ettevõtjad kui ka neid, kellel on aastatepikkune kogemus.

Tundke ennast ettevõtjana enesekindlalt, kui olete edukalt läbinud meie koolituskeskuse tõhusad ja efektiivsed seminarid ning koolitused. Edu võti on eneseareng, haridus ja armastus oma tegude vastu. Hakka tõeliselt edukaks!

Meie koolitusnimekirjas on turundus, müük, sotsiaalvõrgustikud ja nende haldamine, eneseareng. Hetkel on meil üheks tähtsamaks koolituseks oratoorika ja kiirlugemine.

Meie firma pakub Social media marketing Agency teenust. Teie firma areng sotsiaalmeedia kaudu.

 Most Grupp

 

 

 

 Muusikateraapia keskus – EVEA liikmetele soodustused alates 10% (soodustuse määr sõltub konkreetse teenuse sisust ja mahust), tellimisel sisestada sooduskood EVEA

-          Loovmeetoditel meeskonnatreeningud, vt lisa: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/products-view/meeskonnakoostoo/

-          Loov-coaching

-          Stressi juhtimise, enesejõustamise, muusikalise mindfulnessi ja lõõgastustreeningud, vt lisa: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/products-view/stressi-juhtimine/

-          Koolitused muusika toimest ja muusikateraapiast, vt lisa: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/products-view/luhitreeningud-seminaripaeva-lopetuseks/

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.muusikateraapiakeskus.ee

 

 

 

• Sensei OÜ - allahindlus koolitustelt ja nõustamiselt vastavalt kokkuleppele

Tel. 6596 040

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.sensei.ee

 

• Majanduspartner OÜ - Meie teenustest pakume 10 % soodustust liikmetele

OÜ MAJANDUSPARTNER on 1993.a. asutatud koolitus- ja konsultatsioonifirma, kelle põhitegevuseks on Euroopa Liidu struktuurifondide poolt kaasfinantseeritavate projektitaotluste koostamine, rahastamisprogrammide alane konsultatsioon, projektide abikõlbulikkuse diagnostika, projektide kirjutamine ning

projektide juhtimine. Lisainformatsioon www.majanduspartner.ee.

Toomas Türnpuu

5067751

 

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Suhtekorraldus ja meedia:

• Meediakontaktide OÜ - uuele lepingulisele kliendile pressiteate edastamine 2 kuud tasuta

Tel. 55 654 133

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.ajakirjanikud.ee

 

 

 

• Kompanjonid: PR&Branding OÜ

Laia profiiliga suhtekorraldusfirma Kompanjonid: PR&Branding OÜ pakub EVEA liikmetele püsivalt 20% soodustust kõigilt oma teenustelt. Ettevõte saab abiks olla kriisi-, sise- ning väliskommunikatsiooni vallas, PR-kampaaniate läbiviimisel ning brändi loomisel. Muuhulgas aitame Teid firmaürituste ning pressikonverentside korraldamisel, tekstide ning kõnede kirjutamisel ja kaastöötajate, äripartnerite ning klientide seas lojaalsuse saavutamisel.

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Internetiturundus ja reklaam:

• Muusikateraapia keskus – EVEA liikmetele soodustused alates 10% (soodustuse määr sõltub konkreetse teenuse sisust ja mahust), tellimisel sisestada sooduskood EVEA

-          Muusika rakendamine reklaamis: konsultatsioonid ja lahendused, vt lisa: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/asutustele/reklaamimuusika/

-          Ettevõtte helikuvandi loomine, vt lisa: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/asutustele/ettevotte-helikuvand/

-          Helikeskkondade kujundamine, vt lisa: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/helikeskkonnad/

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.muusikateraapiakeskus.ee

 

 

 

 

• Convert OÜ

Tee investeering, mis ennast kindlasti ka ära tasub. Telli veebileht või selle uuendamine läbi EVEA, sest EVEA liikmetele kaasneb sellega veebimajutus 12 kuuks tasuta.

Lisaks veebilehtede ja e-poodide valmistamisele pakun veel:

internetiturunduse teenust,

veebilehtede optimeerimist ja

AdWordsi ning Facebooki reklaamikampaaniate korraldamist.

Anna teada, mis on sinu ettevõtte eesmärgid, ning paneme koos paika tulutoova veebistrateegia:

veebimeister.com (link - http://veebimeister.com/kontaktid/)

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

+372 56 86 7660

P.S. Kindlasti maini ära, et kuulud EVEA liikmeskonda.

 

 

 

 

• Reklaam ja Meedia OÜ - esimene turundusalane konsultatsioon tasuta

www.mast.ee

Algusesse

________________________________________

Personalitöö ja töökeskkond:

• Upsteem - on internetipõhine lihtsalt ja kiirelt rakendatav personaliarendamise süsteem. Upsteemi keskkond aitab koondada personali tagasisidestamise ja arendamisega seotud andmeid, neid tervikuna analüüsida ning teha kiiremaid, paremaid ja läbipaistvamaid otsuseid personaliprotsesside juhtimisel.
 
Rahulolu uuringud, arenguvestlused ning 360-kraadi tagasiside loovad võimaluse arendada ettevõttesisest talendijuhtimist, muutes organisatsiooni töö veelgi efektiivsemaks.
 
Upsteem on ideaalne tööriist juhile, personalijuhile ning -spetsialistile.
Alusta ettevõtte talendijuhtimisega veebilehel www.upsteem.com
Kliendihaldur:
Age Kogerma
+372 56 984 720
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
 
 
 
 
 
 
 

 • Karsgemi OÜ

Karsgemi OÜ on väikeettevõte, mis tegeleb raamatupidamis-, finants-, personali-, töökeskkonnateenuste, äriplaanide koostamise ning aruandlusega seotud tegevuste ning virtuaalkontori teenuste pakkumisega.

Pakume EVEA liikmetele 10% soodustust.

Lisainfo www.karsgemi.eu, e-post:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel. +372 5624 1110

 

 
 
 
 
 

Algusesse

________________________________________

IT teenused:

• GT Tarkvara OÜ - Tarkvara müük ja konsultatsioon. EVEA liikmetele tarkvaratoodete ja hulgilitsentside soetamisel allahindlus tavahindadest 5%.

Ehitajate tee 114, Tallinn

Koduleht: www.soft.ee

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel. 669 1120

 

 

 

• Veebimajutus.ee

 

 

 

 

Veebimajutus.ee - Domeeni, e-posti ja kodulehe majutus

Tasuta E-posti ja kodulehe majutus 3 kuuks!

Pakume EVEA liikmetele uue domeeni registreerimisel või olemasoleva domeeni Veebimajutus.ee alla ületoomisel esimeseks 3 kuuks e-posti ja kodulehe majutust TASUTA.

Soodustuse kasutamiseks tuleb:

- Lisada tellimusse soovitud domeeni nimi

- Valida juurde sobiv majutusteenus

- Sisestada ostukorvi promokood: EVEA3K

PS! Promokood kehtib kõikidele e-posti ja veebimajutuse pakettidele:

Start, Baas, Standard või Pluss.

Alusta siit: https://www.veebimajutus.ee

Head tegutsemist!

Veebimajutus.ee meeskond

 

• SinuLab.ee on kaasaegne eestikeelne juhtimistarkvara, mis ühendab kõik vajaliku VKE juhi jaoks -> tulemusjuhtimise, töötajate arendamise ja personaliandmete halduse.

EVEA liikmele liitumisel 50% soodustust kasutajakoolituse, andmete ülekandmise ja süsteemi esmase seadistamise teenustele.

EVEA liikmetele 1 tund tasuta konsultatsiooni väike-ja keskmise ettevõtte inimressursi juhtimise tarkvaralahenduste ja -võimaluste teemal. Soovi korral valdkonna audit.

Võta kindlasti ühendust +372 5210194 Maarit Vabrit-Raadla või e-posti teel  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Uuri lähemalt: www.sinulab.ee

 

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Disain, sisekujundus, õmblemine:

• Virgetex OÜ - Õmblusmasinate ja tarvikute müük, hooldus ja remont. Soodustus 10% koduõmblusmasinatelt.

Tehnika 24, Tallinn

Tel. 60 59 528 , See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.hot.ee/virgetex

• Smartex Disain OÜ – allahindlus 10% kardinatekstiilidelt ja kardinate valmistamisest

Tel 6556 442, gsm 51 16 506

www.smartex.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Algusesse

________________________________________

Kinnisvarateenused:

• FIE Johanna Kõva - allahindlus 10% ruumide rentimisel Paide linnas

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel. 56 474 696

 

• Property Finder Kinnisvarabüroo | Koostööpakkumine kinnisvarateenustele -5%

 

Property Finder Kinnisvarabüroo tegevus on keskendunud kinnisvara vahendamisele, hindamisele, arendamisele, projektijuhtimisele ja investeeringute haldamisele. 

 

Kinnisvarabüroo laia teenuste valikuga suudame katta enamiku kliendi kinnisvaraga seotud vajadustest. Koostöös töötame välja kliendile sobiva efektiivse teenuste kontseptsiooni, et aidata kliendil võimalikult kasumlikult ning kiirelt jõuda vara realiseerimiseni.

 

Kinnisvarabüroo eesmärgiks on saada teenusepakkujast partneriks, tagades oma teenuste professionaalsuse, kvaliteedi ja hästijuhitud riskidega alternatiivi kliendi kinnisvarale. Professionaalsed maaklerid tagavad kliendi kinnisvara kiire ja efektiivse realiseerimise, kasutades selleks pikaajalisi kogemusi, laiaulatuslikku kontaktibaasi ning uuenduslikke müügi- ja turundusstrateegiaid.

 

Property Finder Kinnisvarabüroo palkamine tähendab kliendi jaoks professionaalset teenindust, mugavust ja võimaldab keskenduda oma põhitegevusele.

Property Finder KV.jpg - 6.35 kb

 Property Finder Kinnisvarabüroo | +372 53 796 796

  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  | www.propertyfinder.ee

 

Algusesse

________________________________________

Majutusteenused:

• TallinnHotels 

pakub EVEA liikmetele 15% soodustust majutuse avalikust hinnast!

 

TallinnHotels on EVEA liige ning Eesti kapitalil põhineva hotellide ja restoranide opereerimisfirma, mis keskendub kolme hotelli, Savoy Boutique Hotell«««««, Hotell Palace ««««SUPERIOR ja Hotell Bern opereerimisele Tallinna Vanalinna piiril.
Lisaks tutvustame Eesti kokakunsti kahel erineval moel meie restoranides Konrad ja MEKK. Lisaks MEKKile on ka Konrad arvatud Eesti 50 parima restorani hulka ning noteeritud ka Nordic White Guide-s.

 

Tripadvisor Traveler’s Choice Awards 2017 avaldas jaanuaris Eesti parimate hotellide edetabeliTop 10 Hotels — Estonianing esikohal on teist aastat järjest Hotell Palace ning teisele kohale on eelmise aasta kolmandalt kohalt tõusnud Savoy Boutique Hotell!

Kategoorias Top 10 Hotels for Service — Estoniaon kolmandat aastat esikohal Hotell Palace ning Savoy Boutique Hotell on tõusnud kolmandale kohale!

Seega on Eesti kaks parimat hotelli eestimaise TallinnHotels kaubamärgi all.

Meie eesmärgiks on esindada Eestit parimal moel ning pakkuda külalistele meeldejäävaid elamusi.

Broneerimine on lihtne, helistage 680 6646 või kirjutage meile

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Erihinnaga broneerimiseks palume kasutada salasõna „EVEA“

 

 

 

 

 

 

•  Savoy Boutique Hotelli eripakkumine EVEA liikmatele.

Meie hubane ja privaatne 44-toaline viietärnihotell Tallinna Vanalinnas on aastatel 2013- 2015 valitud World Travel Awards poolt valitud Eesti parimaks butiikhotelliks ning on

Tripadvisor Traveler’s Choice Awards 2017 edetabelis Top 10 Hotels — Estonia suurepärasel II kohal!

Pidage seminar meil, broneerige vähemalt 5 tuba ning seminariruumi kasutamine on Teile tasuta!

Hotelli soklikorrusel asuv hubane ja privaatne Seminarisviit sobib kuni 22 külalise koosviibimise korraldamiseks.

Päevavalgusega  ruumi varustusse kuulub konditsioneer, WiFi, statsionaarne dataprojektor ja ekraan, pabertahvel, paberid ning pliiatsid. Meie hubases hotellis leidub kohti ka väiksemateks rühmatöödeks.

Et seminar või koosolek laabuks sujuvalt, oleme ettevalmistanud seltskonnamenüü- ja kohvipausivalikud, mida serveerime Seminarisviidis, Linnamüürikambris või restoranis MEKK.

Broneerimine on lihtne, helistage 680 6646 või kirjutage meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning mainige võtmesõna: EVEA

Asume Karjavärava platsi ääres, Suur-Karja 17.

 

 

 

 

 

• Hotell St. Barbara - Soodustused majutusteenustele: 01.01-30.04 ja 01.10-31.12 vahelisel perioodil -50% tavahindadest.

Roosikrantsi 2a, Tallinn

Tel. 6 400 040, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.stbarbara.ee

 

• Hotel Express Estonia - ülemaailmne hotellide soodusprogramm-liikmekaart, mis annab 50% soodustust tavahinnast üle 4500-s hotellis ja lisasoodustused autorendilt. Hotell Express aastane liikmekaart EVEA liikmele - 10% tavahinnast 

Tornimäe 7-114, Tallinn

Tel. 6 309 400, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.hot-ex.ee

 

 

 

 

 

• Aldera Hotell Tallinn Hotels - majutuse ja toitlustuse eripakkumised EVEA liikmetele

Tel. 6806 608, gsm 50 25 001

www.tallinnhotels.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

 

Algusesse

________________________________________

Toitlustusteenused, toidukaubad:

• Restoran Baieri Kelder - Soodustus -20% kõigilt restoraniteenustelt (vaata iganädalast menüüd kodulehelt) ja ruumide reserveerimiselt üritusteks (väike saal kuni 35 in, suur saal kuni 50 in, Sakste Kamber kuni 18 in, Väike Kamber kuni 6 in)

Roosikrantsi 2a, Tallinn 

Tel 6 400 045, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.stbarbara.ee

 

• Nopri Talumeierei OÜ - Piimatoodete valmistamine ja- müük, agroturismiteenused (tutvumine kaasaegse piimatootmistalu ja piimatöötlemisega, toodete degusteerimine, kaasaostmisvõimalus, toitlustusteenus talutoiduga). Hinnakiri kodulehel. Soodustused 10% agroturismi teenustelt, piimatoodetelt kokkuleppel. 

Võrumaa 

Tel 78 51 022

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.nopri.ee

 

• M.V.Wool AS - allahindlus 5% kalatoodetelt

Vihterpalu, Harjumaa

Tel. 6224 435, gsm 56 211 056

www.mvwool.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

• Saare Uluk OÜ - -5% ulukilihalt.

Tel 453 9283, 5055 994

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.saareuluk.ee

 

 

 

 

• Kwartons OÜ - Kulinaaria- ja kondiitritoodete valmistamine ja müük (Narva). Soodustus 10% toodetelt.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.maius.ee

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Turism ja terviseteenused:

• Muusikateraapia keskus – EVEA liikmesorganisatsioonide töötajatele soodustus: psühhoterapeutilise muusikateraapia seanss täiskasvanule 50 € (tavahind 60 €)

-          Psühhoterapeutiline muusikateraapia (sh BMGIM-teraapia) täiskasvanutele (sobib stressi, meeleolulanguse, ärevuse, psühhosomaatiliste probleemide, suhteprobleemide, elukriiside jms puhul)

-          Muusikateraapia erivajadustega lastele ja noortele (sh autismispektri häired, keskendumis- ja tähelepanuhäired, kõnehäired, erinevad õpiraskused, söömishäired jms)
Registreerimine ja lisainfo siin:
http://www.muusikateraapiakeskus.ee/eraisikule/teenused-ja-hinnad/
Registreerumisel sisestada sooduskood EVEA

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.muusikateraapiakeskus.ee

 

 

 

• Konspek OÜ - allahindlus 10% kõikidelt Kagureis teenustelt (majutus, aktiivpuhkus jne)

Margus Timmo, gsm 56 222 886, www.kagureis.ee 

 

 

• Saare Hotell AS - allahindlus 20-30% majutus-, spaa- ja transporditeenustelt Hotell Saaremaa Thalasso Spa’s

Mändjala küla, Kaarma vald, Saaremaa

Tel. 45 44 205, gsm 51 55 239

www.saarehotell.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

• Setomaa Turismitalo OÜ - -10% majutuselt ja toitlustuselt

www.setotalu.ee

 

• OÜ MAVIDA

Kõik massaažiteenused EVEA liikmetele allahindlus 10%

http://www.mavida.ee/

 

 

 

 

 

Algusesse

________________________________________

Muud teenused:


• Puhas Eesti Loodus OÜ

Puhas Eesti Loodus OÜ valmistab kaubamärgi Sõsar all kodumaisest toorainest ning Eesti pärimusmeditsiinist inspireeritud looduskosmeetikat. Oma tooteid luues ühendame tänapäevased teadmised kodumaiste taimede raviomadustest esivanemate tarkusega.
Sõsar tootevalikusse kuuluvad eestimaisest toorainest ning käsitööna valmistatud looduslikud seebid, mesilasvahast huulebalsamid, kehakoorijad ja maskid, mis pakuvad koostöös Eesti kauni loodusega kosutust meie kehale ja hingele. Loome oma tooteid vaid parimast toorainest, mõeldes just põhjamaise inimese vajadustele. Meie kliimas kasvavad taimed omavad justkui võlujõudu, et karm talv üle elada. Selle võlujõu aitame kosutavate kehahooldusvahendite kaudu anda edasi ka Sinule.
Meie toodete ja tegevuse kohta saab täpsemalt lugeda kodulehelt sosar.eu ning ka meie Facebooki lehelt facebook.com/sosar.cosmetics.

Parimate soovidega,
Triin Mägi
sosar.eu
5241739

 

 

 

 

 

• Eltron AS - Turva-, ohutus- ja avariisignalisatsiooni ning sidevõrkude -ja sprinklersüsteemide projekteerimine, paigaldus ja hooldus. EVEA liikmetele allahindlus tavahindadest 10%

Madara 20, Tallinn

Tel. 6 659 900

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.eltron.ee

 

• TEA Kirjastuse AS - raamatute kirjastamine ja müük, soodustus 5% (v.a. ettetellimistelt)

Tel. 6 161 022, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.tea.ee

 

 

 

  

 

• Skinnova OÜ - allahindlus 10% kalanahast toodete jaehindadest

Tel. 50 21 484

www.skinnova.eu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

• Kuul Sport OÜ - allahindlus 5% teenuste ja kaupade hinnakirjast (autoremont ja –kaubad), Viimsi vald, Harjumaa

Tel. 6090 893, gsm 50 33 993

www.kuulsport.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

• Multi Marger AS - allahindlus 5% toodetelt

Pikk tn 26, Rakvere

Tel. 32 95 830, gsm 50 18 139

www.multimarger.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

 

 

 

• Poweram Elektriseadmed OÜ - allahindlus 5% põhitoodetelt (ups seadmed)

Tel. 6726 833, gsm 50 19 288

www.poweram.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

 

• Frontshore Grupp OÜ - -10% saematerjalilt

 

• Mahekaup OÜ - Sertifitseeritud puhastus- ja pesuainete hulgimüük, müügikoolitused, jaemüük, e-pood ja vahendustegevus. Soodustus EVEA liikmele 10%.

www.mahekaup.ee

 

 

 

 

 

• Kodumaa Kapitali HLÜ

EVEA liikmete koostöölaen

 

Laenu tingimused:

Laenusumma: 1000 kuni 10 000 eurot

Laenu tähtaeg: 6 kuud kuni 5 aastat

Laenu intressimäär: alates 12% aastas

Lepingutasu: 0,5% laenusummast min 30 eurot

HLÜ liikmelisus: Investeeringuks 5% laenusummast

Tagatis: Eraisikust omaniku käendus + teise EVEA liikme käendus

Laenu eesmärk: Ettevõtluse arendamine jätkusuutliku Eesti elu edendamiseks

 

Pakume laenutaotlejale

 1. Laenusoovi menetlemine eelisjärjekorras
 2. Sisuline laenuanalüüs ja paindlikkus laenuotsuse tegemisel
 3. Osalus loodavas ühistupangas
 4. Poole soodsam lepingutasu võrreldes kehtiva hinnakirjaga

 

Laenu taotlemiseks on vaja esitada

 1. Laenutaotlus
 2. Laenu eesmärgi ja tagasimakse allikate kirjeldus (sh rahaline prognoos)
 3. Viimase majandusaasta raamatupidamise aruanne
 4. Jooksva majandusaasta viimase kvartali bilanss ja kasumiaruanne/ Viimase 6 kuu sissetulekute ja väljaminekute kirjeldus (nt FIE-d)

 

…sest asi on koostöös!

 

Laenuhaldur: Liis Münter, tel. +372 686 4083, e-post:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pärnu mnt. 15, Tallinn 10141

www.kodumaakapital.ee

 

• Hortus Medicus


Evea liikmetele võimalus sooritada e-poes www.hortusmedicus.ee ost -10% soodsamalt (kasutades kupongi koodi evea2016). Pakkumine kehtib kõikidele toodetele 2016. aasta lõpuni.

hortusmedicus.ee

 

Algusesse

________________________________________