EVEA - paremad

võimalused ettevõtjale

EVEA liikmekaardi soodustused

- Majutusteenused

- Toitlustusteenused

- Muud teenused

________________________________________

Majutusteenused:

EVEA liikmetele pakutakse majutusteenuseid ja hotelli lisateenuseid 10%-50% kehtivatest tavahindadest odavamalt. Soodustus kehtib nii Teie ettevõtte töötajatele kui ka külalistele, kellele te korraldate Eestis majutust. Tellimused tuleb esitada kirjalikult otse hotellile või telefoni teel, tutvustades ennast kui EVEA liiget ning nimetades ettevõtte nime ja EVEA liikmenumbri.

Hotellil on õigus nõuda garantiikirja või ettemaksu kui tasumine toimub pangaülekandega. Soovitame küsida hotellilt kirjalikku kinnitust koos hinnaga. Plaanide muutumisel ärge unustage õigeaegselt (min. 24 tundi ette) tühistada tehtud tellimused, vastasel juhul on hotellil õigus nõuda tasu 1 ööpäeva hinna ulatuses.

• Hotell “Old Town Maestro’s”

Suur-Karja 10, Tallinn

Tel 6 262 000, faks 6 313 333,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.maestrohotel.ee

Soodustus 25% kehtib majutus- ja konverentsiteenustele

• Hotell “Susi” 

Peterburi tee 48, Tallinn 

Tel. 6 303 300, Faks: 6 303 400,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.susi.ee

Soodustus 20% majutuselt (olenevalt ruumist), 10% konverentsiteenustelt, 5% iluteenustelt.

 

 

 

• Hotell Ammende Villa Pärnu – majutusteenused soodustus 10% letihindadest

Tel 4 473 888,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.ammende.ee

• Turismitalu Arossa Võrumaa – majutusteenused – 10 %

Tel 7 829 114,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.arossa.ee

 

 

 

 

• Turismitalu Kõrgemäe Viljandimaa – majutus (kuni 30 in), konverentsiteenus–10%

Tel. 52 93 478, 4 359 567

 

Algusesse

________________________________________

Toitlustusteenused:

EVEA on sõlminud koostöölepinguid Eesti parimate a la Carte restoranidega, kus EVEA liikmed saavad pidada ärilõunaid ja teisi pidulikke vstuvõtte 20% soodustusega. Soodustused kehtivad EVEA liikmekaardi esitajale ning tema laudkonnale. Et EVEA partner-restoranid saaksid teha Teie ärikohtumise ja einestamise võimalikult meeldivaks ning sujuvalt kulgevaks, palume võimalusel eelnevalt teatada oma saabumisest telefonil teel.

• Restoran Gloria - 

Müürivahe 2, Tallinn 

Tel. 6 446 950,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.gloria.ee

Soodustus -20% a la carte menüü roogadest ja -10% jookidest kogu restorani lahtioleku ajal. 

________________________________________

Muud teenused:

Kütus

Olerex’i tanklad (- 0.023-0.039 € liitrilt, EVEA kaart toimib sooduskaardina).