EVEA - paremad

võimalused ettevõtjale

Ettevõtlusfoorum 2017, esinejad

Esinejate tutvustus:

Mihkel Oviir, Eesti riigikontrolör aastatel 2003 – 2013, Eesti justiitsministeeriumi esimene kantsler 1992 aastal. Inimene, kes oli Eesti uue ärikeskkonna üks loojatest.

Vahur Kivistik, advokaat ja ettevõtja, EVEA volikogu liige räägib meile, mida on oluline teha, et ettevõtluskeskkond parem oleks. Kus meie ettevõtlusseaduste suurimad kitsaskohad.

Marko Rillo räägib meile Eesti juhtimise olukorrast ja juhtimise innovatsioonist.

Marko Rillo on ettevõtja ja EBS juhtimise dotsent. Tal on doktorikraad innovatsiooni alal Šveitsist, St.Galleni Ülikoolist. Marko on töötanud rahvusvaheliste Fortune500 ettevõtetega ja rahvusvaheliste organisatsioonidega. Marko üks meelistegevustest on panna juhid LEGO Serious Play metoodika abil uuendama iseennast ja oma firmasid. Oma töös esitab ta juhtidele väljakutseid ja suunab neid mõtlema tavapärastest mustritest väljapool.

Hardo Pajula räägib meile teemal Majanduslik inimene ja poliitiline loom ehk Inimene ja revolutsioon.
Hardo Pajula on eesti majandusanalüütik. Lõpetas 1992. aastal TPI tööstuse planeerimise erialal ning õppis seejärel Cambridge'i ülikoolis. Ta on töötanud muu hulgas Eesti Kõrgemas Kommertskoolis õppejõuna ning Hansapangas; olnud peaminister Tiit Vähi majandusnõunik ning PriceWaterhouseCoopersi analüütik. Töötanud ka SEB-panga analüütikuna.

Kristjan Port räägib sellest, et terve vaim ja terav mõistus on oluline igal ajal. Mis võimalusi, aga ka ohtusid tehnoloogi areng ettevõtjale tähendab.
Kristjan Port on Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituut nõukogu liige. Lugenud arengufüsioloogia, spordifüsioloogia, biokeemia ja projektijuhtimise kursusi. Kristjan Port on SA Eesti Antidopingu (EAD) nõukogu liige. Oodatud esineja tervise, ettevõtluse ja tehnika valdkonnas.

Tutvu ajakavaga: Ettevõtlusfoorum 2017, ajakava