ASF Sportswear OÜ on Tallinnas asuv ennekõike spordiriideid valmistav tootmisettevõte ja nii nagu paljud ettevõtted meie sektoris, profileerisime ka meie ennast ümber näomaskide tootmisele.

Oleme valmistanud ja tarninud viimase paari nädala jooksul üle 10 000 näomaski erinevatele eraisikutele ja ettevõtetele Eestis ja Soomes.

Nüüd tootsime esimese ca 2500 tk proovipartii ka kolmekihilisi filtermaske Tehnilise Järelevalve Ameti poolt 02.04.2020. avaldatud juhiste järgi.

1.    Välimine kiht 100% PP Ökotex sertifikaadiga 50gr kiudkangast (non woven spunbond).

2.    Keskmine kiht ISO 16890 standardi kohasest ePM1 65% filterkangast, mis eemaldab õhust 1 mikromeetri suuruseid osakesi 65% ulatuses.

3.    Sisemine kiht pehmest ihusõbralikust  meditsiinilisest 100% PP Ökotex sertifikaadiga 25gr kiudkangast (non woven spunbond).

Tootel on painutatavast metallist ninaosa tagamaks kindlamat kasutamist ja hoiab vormi.

Lisaks teeme 100% PP Ökotex sertifikaadiga 50gr kiudkangast (non woven spunbond) kahekihilisi korduvkasutusega ja 100% PP Ökotex sertifikaadiga 80 gr kiudkangast (non woven spunbond) ühekihilisi korduvkasutuseganäomaske.

Toodame ja tarnime maske pidevalt, seega ei saa need kunagi otsa, samas ei ole võimsus nii suur ja hind nii soodne, kui meie Hiina sõpradel on.😊

Palun vaata SIIN täpsemat KIRJELDUST koos PILTIDE ja HINDADEGA, kus on kolm erinevat varianti ASF Sportswear OÜ toodetud näomaskidest.

EVEA liikmetele on soodustus 25%.

Huvi korral saame kauba koheselt väljastada kontaktivabalt Itella Smartposti või Omniva pakiautomaatidesse.

NB! ASF Sportswear OÜ kolmekihilised maskid on valmistatud TTJA uusimate juhiste järgi ja need peaksid olema üsnagi suure kaitseklassiga (dokumentatsiooni sinna juurde kahjuks Eesti Vabariigis saada ei ole võimalik). Ühe- ja kahekihilised maskid on valmistatud samuti just sellest õigest kiudkangast, ent kuna seal filtrit vahel ei ole, siis on see klassifitseeritav kui tolmumask, millest ka mingil määral kindlasti abi on (sarnaseid müüvad praegu ka ühekordseks kasutuseks ka meie apteegiketid).

Kontakt:

Sven Maibaum

ASF Sportswear OÜ

Suur-Paala 2a, Tallinn

email: sven@avers.ee

mob 51 00 990

Kommentaarid