Mitmed maailma ja Eesti ettevõtted on kriisis kiiresti mobiliseerinud ja on kohandamas oma tootmisvõimekust tänaste väljakutsetega toimetulekuks. Nii on autotootjad hakanud valmistama kopsuventilaatoreid, moeloojad kaitsemakse, ning alkoholitootjad desinfitseerimisvahendeid.

Ka meie ettevõttena soovime panustada pandeemia võimalikult efektiivsele piiramisele, seetõttu oleme välja töötanud kiiresti valmiva kaitseklaasi, mis aitab hoida distantsi klienditeenindaja ja kliendi vahel ning sellega aitab ka takistada viiruse levikut. Kaitseklaase on võimalik tellida just omale sobivate mõõtudega.

Oleme omalt poolt ka optimeerinud laotoodete seisu ja paigaldusgraafikuid vastavalt, et kaitseklaaside müük ja paigaldus sujuks võimalikult kiiresti. Selleks oleme varunud tavalisest rohkem lamineeritud klaasi, mis täidab nõuded turvalisuse osas, kuid mida oleme võimelised tootma oluliselt kiiremini, kui karastatud klaasi.

Usaldusväärsete furnituuri- ja profiilitarnijate abiga oleme valmis pakkuma kinnituslahendusi vastavalt olukorrale. 

Hea meelega pakume EVEA liikmetele kaitseklaasidelt 10% soodustust.

Kui Teie ettevõttel on vajadus kaitseklaaside järele, palume saata hinnapäring aadressile info@klaasissepa.ee, ning seejuures kasutada e-maili pealkirjas märksõna KAITSEKLAAS. Nii saame tagada, et Teie päringutega tegeletakse esmajärjekorras.

Soovime jõudu kriisiga toimetulekuks!

Olge terved!

Klaasissepa OÜ

Tel. 6 48 58 68

Kommentaarid