17. märts 2021 | 18:00 21. aprill 2021 | 19:30
Tallinna Rahvaülikool

võimalik ka Zoomi vahendusel

Andmed on muutumas üha väärtuslikumaks, neid kaitstakse nii seaduste kui ka IT süsteemidega. Samas ei ole kunagi varem ajaloos inimeste kohta rohkem avalikke andmeid internetis olnud kui praegusel ajal. Kas andmed on saamas digitaalse ajastu uueks valuutaks? Kuidas oma andmeid, seda isiklikku varandust kaitsta ja milline võiks olla meie elementaarne andmekaitse teadlikkus?

Loengusarja “Miks andmed on olulised?” eesmärk on tõsta andmekaitse alast teadlikkust. Osalema on oodatud kõik, kellel on isiklik huvi või tööalane kokkupuude andmekaitse valdkonna teemadega ning soov oma teadmisi laiendada või värskendada. Loengusari koosneb viiest loengust ning paneelarutelust.

NB! Loengusarja saab osta kogu sarjana aga ka üksikute loengutena. Soovitatav on osaleda kindlasti esimeses loengus, et teisi paremini mõista. Esimene loeng toimub 17. märtsil “Sissejuhatus andmekaitsesse”, Liisa Ojangu

Registreerudes palume märku anda “Küsimused/ kommentaarid koolitajale” lahtris, kas osalete kohapeal või Zoom keskkonnas.

Loe lähemalt siin.

Kommentaarid