Finantsteenuste pakett

EVEA koostööpartner ja liige UP Finance Group OÜ pakub kvaliteetset juhtimisinformatsiooni väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, mille äritegevuse iseloom, ettevõtte suurus või majanduslik kaalutlus ei toeta finantsjuhi igapäevast palkamist.

Pakutavad teenused: 

1. Finantsjuhtimine

Igapäevane finantsjuhtimine, finantsprognooside koostamine, ettevõtte väärtuse hindamine, äritegevuse saneerimine, finantsdiagnostika (olemasoleva finantsseisundi analüüs), laenukapitali kaasamine;

2. Raamatupidamine

Igapäevane raamatupidamine, ettevõtete likvideerimise alg-ja lõppbilansi koostamine;

3. Finantskoolitused

Finantsjuhtimise baaskursus ettevõtte juhile, finantsanalüüsi kursus.

EVEA liikmepaketi sisu:

1. Tasuta finantsdiagnostika (finantsseisundi analüüs)

Antud teenuse eesmärgiks on tagada kindlustunne omanikule, ettevõtte juhile või investorile, et ettevõtte äritegevus liigub soovitud suunas. Lisaks võimaldab antud teenus tuvastada võimalikke ohumärke tulevikus ning kavandada ennetavaid samme nende vältimiseks või parandamiseks juba praegu.

2. Püsitasuta laenukapitali kaasamine

Antud teenus on suunatud eeskätt ettevõtjaile, kel on juba või lähtulevikus plaan taotleda pangast lisakapitali (pikaajaline või lühiajaline laen) oma tegevuse finantseerimiseks. Antud teenuse raames abistame ettevõtjaid vajamineva laenusumma tuvastamisel (käibekapitali finantseerimine), finantsprognooside koostamisel, laenuvõime hindamisel, presentatsiooni (äriplaani) ettevalmistamisel ning pankade laenutingimuste üle läbirääkimisel. EVEA klientidele on kogu nimetatud ettevalmistus tasuta ning tasumine toimub vaid eduka laenukaasamise puhul (nn edukustasu kaasatud kapitali summalt).

3. Üks tasuta koolitus

Neile EVEA liikmetele, kes liituvad ka meie igakuise finantsjuhtimise või raamatupidamise teenusega, võimaldame ühe tasuta koolituse. Pakume hetkel finantsjuhtimise algkursust mittefinantsilist ettevalmistust omavatele ettevõtte juhtidele ning lisaks pakume ka finantsanalüüsi baaskursust ettevõtte juhtidele või spetsialistidele.

4. Finantsjuhi teenus ja raamatupidamine

Kõigile tulevastele koostööpartneritele, kes tellivad meilt enda ettevõttesse osalise tööajaga finantsjuhi teenuse või liituvad meie raamatupidamisteenusega, võimaldame esimese kuu teenust täiesti tasuta.

Teenuse kasutamiseks võta ühendust e-postiga: imre@upfinance.ee märkides kirjas ära oma EVEA liikmenumber.

Pakkumine kehtib vaid EVEA liikmetele. Liikmenumbri- või kaardi kadumisel võta ühendust EVEA-ga aadressil:

liikmed@evea.ee

_______________________________________________

CFlow OÜ

Raamatupidamine on vajalik, kuid mitte piisav, kui tegemist on uue äriprojekti, pangast laenu kaasamise, EL toetusmeetme kaasamise, ettevõtte ostu või müügiga, investori kaasamisega või ka lihtsalt sooviga saada ettevõttest analüütiline pilt – näiteks omahindade kalkuleerimisel ning toodete hinnastamise välja töötamisel.

CFlow OÜ pakub finantsmudelite ja äriplaanide koostamise teenust, ettevõtete hindamise ning juhtimisarvestuse teenuseid. EVEA liikmetele tavahinnast, 35 eur/h, allahindlus -15%.

www.cflow.ee