EVEA pakub õiguskiirabi koostöös õigusabiplatvormiga HUGO.legal

Kui Sul on tekkinud praegusest kriisiolukorrast tingituna vastust vajav juriidiline küsimus, siis EVEA liikmena saad esimese küsimuse HUGO.legal kaudu esitada TASUTA.

Hugo OÜ on EVEA liige, kes haldab jagamismajandusel põhinevat õigusabiplatvormi HUGO.legal. Kokku on võrgustikus ligi 50 juristi, kes on viimase kolme aasta jooksul nõustanud üle 26 000 kliendi.

Õigusabiplatvormi eesmärgiks on õigusmurega klient viia kokku tema õigusmure lahendamiseks kõige sobilikuma juristiga ja seeläbi võimaldada kliendile kättesaadava hinnaga kvaliteetset õigusabiteenust.

HUGO.legal õigusabiplatvormi puhul on hinnakategooriad jaotatud vastavalt juristi tööstaažile. Äriklientide jaoks on meil pakkuda Senior (45€/h) ja Expert (60€/h) hinnakategooriad.

Esimesele küsimusele on vastus TASUTA.*  Edasi on teenused EVEA liikmetele hinnakirjast 10% soodsamad. Tasuta küsimusele vastuse saamiseks tuleb küsimus esitada HUGO.legal kodulehel asuva chatboti kaudu.

Samuti on HUGO.legal kodulehe kaudu võimalik broneerida aega nõustamiseks mis tahes muu õigusliku küsimuse puhul. COVID-19 tingitud eriolukorrast lähtuvalt on kõik nõustamised kontaktivabad. Juriidilist nõu on võimalik saada nii videosilla, telefoni kui ka e-maili teel. 

Lisainfo HUGO.legal teenuste kohta:

Erki Pisuke

HUGO.legal kaasasutaja ja ärijuht

E-mail: erki@hugo.legal

NB! Astu EVEA liikmeks! Liitumine on kiire ja lihtne. Vaata SIIN!

* Palun arvestada, et tasuta küsimus eeldab lühidalt ja arusaadavalt esitatud õiguslikku küsimust. Esimese tasuta küsimuse puhul pole võimalik juristil tutvuda kõigi asjasse puutuvate dokumentide ja asjaoludega, vaid vastus koostatakse olemasoleva informatsiooni põhjal. Tasuta küsimuse eesmärgiks on eelkõige aidata kliendil välja selgitada, kas asjaga on vaja põhjalikumalt edasi tegeleda ja kas kliendi õiguste kaitseks on vajalik juristi kaasamine.