Kampaanias “Soovime Sind teenindada!” soodustuste pakkujad:

Nimekiri täieneb pidevalt ja on avatud uutele liitujatele kampaania lõpuni 31.01.2022. Soovid liitumiseks palume saata aadressile kampaania@evea.ee

Pakume Sulle soodustusi ja kingitusi, kui kaitsed end COVID-19 viiruse eest ajavahemikul 15. november 2021 kuni 31. jaanuar 2022 ning esitad soodustust pakkuvale ettevõttele sellel perioodil väljastatud immuniseerimistõendi.

Enne kampaanias osalemist palun tutvu KAMPAANIA TINGIMUSTEGA
В рамках кампании Вы можете воспользоваться следующими льготами:

Cписок постоянно обновляется и открыт для новых участников до окончания кампании 31.01.2022. Чтобы присоединиться, пожалуйста, отправьте предложение на kampaania@evea.ee

Мы предлагаем вам скидки и льготы, если вы защитите себя от вируса COVID-19 в период с 15 ноября 2021 года по 31 января 2022 года и представите справку об иммунизации, выданную в течение этого периода, или вы являетесь сотрудником медицинского учреждения и представите действующее удостоверение.

Перед участием в кампании, пожалуйста, ознакомьтесь с условиями кампании!

Kehrwieder kohvik-chocolaterie, Tallinn, Raekojaplats 10

Kehrwieder on pärjatud "Tallinna Parima Kohviku'' preemiaga oma mõnusalt sooja ja ainulaadse atmosfääri tõttu, kust te ei soovi kunagi lahkuda. Lisaks oma röstikoja kohvile valmistab Kehrwieder suus sulavat käsitöö šokolaadi ning vanamoodi rammusat jäätist.

Soodustus tavamenüüst -15%.

Tule külla - lase meil oma maitsemeeli kiusata!

The Irish Embassy Pub Narvas ja Tartus

Iiripärane söök, jook, muusika ning meeleolu on sisse astudes tagatud. Soodustus 10% tavamenüüst. Lisasoodustus meditsiinitöötajatele: tasuta kuum jook (kohv, tee, Latte, Cappuccino) tänuna tehtud töö eest. Soodustuse saamiseks tuleb seda enne tellimust teenindajalt küsida viidates kampaaniale.

MuSu restoran Tallinnas

Hubane ja suurepärase toiduga pererestoran Pääskülas.

Soodustus -10% kogu menüüst.

Hotell Pesa restoran Põlvas

Pesa hotell asub Põlvas ning pakub oma külalistele toitlustus- ja majutusteenust. Koos oma heade koostööpartneritega korraldame aastaringselt ka erinevat aktiivset tegevust  ning kultuuriprogramme.

Soodustus retorani menüü hindadest -15%

Talleke & Pullike Tallinnas

Restoranis on mitmekesine menüü ja igaüks leiab sealt midagi oma maitse järgi. Kohtumiseni!

Soodustus kogu menüü hindadest -15%

Olde Hansa Restoran, Tallinn

Olde Hansa on rikka kaupmehe kodu, kus majarahva missiooniks on tuua 700 aasta vanuste kiviseine vahele ka 15. sajandi elu koos tõeliste hõrgutistega, mis on inspireeritud just keskajast.

soodustus kogu jõulumenüü hindadest 15%

Olde Hansa Shoppe, e-pood

Olde Hansa Shoppest leiad väärt käsitöökraami - keskaegsete jooniste järgi tehtud klaasid, keskaegsete uskumuste järgi kõikeraviv pipranaps, kuulsad magusad mandlid ja palju muud huvitavat.

15% soodustus imearmsatele jõulupakkidele

Kolmas Draakon, Tallinn

Kolmas Draakon on ajastutruu keskaegne kõrts! Toiduvalik on lihtne ja lööv, niisamuti ka teenindus. Ehedad kõrtsimoorid ning õdus küünlavalgus ootavad Sind otse Raekoja all.

Suure joogi kõrvale soe kulbitäis kosutavat põdraleent pealekauba

Mustamäe Elamusspa / Mustamäe SPA OÜ Tallinnas

Veekeskus, spa-teenused

Elamus Spa pakub 25 % soodustust kõigilt täishinnaga piletitelt. Spaa, kus leiad Baltikumis kõige rohkem sauna- ja spaaelamusi ning vees toimuvaid treeninguid. Meie piletid on ilma ajalise piiranguta ja sisaldavad lisaks imelistele spaa-ja saunaelamustele ka Eesti parimaid saunarituaale. Eelbroneerimist ei ole ning soodustust saab vormistada spa vastuvõtus.

Wagenküll LossiSpaa (Wagenküll Hotell OÜ) Valgamaal

Lossihotell ja SPA, Taagepera Loss

Soodustus -10% majutuse teenusest (kõik nädalapäevad), hind sisaldab hommikusööki ja spaa- ning saunakeskuse piiramatut kasutamist. Spa kasutus majutuseta (P-N), 3 tundi, ilma eelbroneeringuta, soodustus -20%. Broneerimisel läbi kodulehe kasuta promokood: EVEA2021.

Kalev Spa Tallinnas

Veekeskus, SPA-teenused

Ainult läbi e-poe ostes:

•Veekeskuse kolme tunni pääse E-P hinnakirja hinnast 20% soodsam
•Sauna-Oaas kolme tunni pääse E-P hinnakirja hinnast 20% soodsam
• Majutuspakett „Sa oled seda väärt“ 90€ asemel 75€ kahele. Hinnas majutus kaheses toas, hommikusöök, piiramatu veekeskuse ja jõusaali kasutamine ning soolakambri külastus või üks rühmatreening omal valikul. (NB! kampaania tube ei saa broneerida ajavahemikule 23.12.21-4.01.22)
• 60-minutiline klassikaline massaaž -15% täishinnast. Erihinna saamiseks tuleb sisestada promokood HOOLIN.

Hotell Pesa, Põlva

Pesa hotell asub Põlvas ning pakub oma külalistele majutuse- toitlustuseteenust ning võimalust lõõgastumiseks minispaas Sõstar. Koos oma heade koostööpartneritega korraldame aastaringselt ka erinevat aktiivset tegevust  ning kultuuriprogramme.

Soodustus majutuse hinnast -15%

Kuressaare Central Hostel, Saaremaa

Soodustus majutuse hinnast -10%

VIIKING SPAA HOTELL, Pärnu

Viiking Spaa Hotell on parima asukohaga spaa Pärnus.

-30% vee- ja saunakeskuse täishinnaga piletitest.

(Ei laiene sooduspiletitele ja perepiletitele. Korraga saab kasutada ühte soodustust)

KAARMANNI KÄSITÖÖ (Kodukäsitöö OÜ, Rahvakunsti ja käsitööliit) Tallinnas

Eesti käsitöömeistrite tooted

Eesti käsitöömeistrite tooted, -15% kaupluse hinnast. Hoiame rahvuslikke käsitöötraditsioone: pärimuslik kõrvuti uusloominguga. Meie Tallinna käsitööpoodides on rohkem kui 200 meistri ja ettevõtte toodang. Valmistame tellimusel rahvuslikke kudumeid ja rahvarõivaid. Toeta kohalikku meistrit, väärtusta pärandit, täna ja homme!

EESTI KÄSITÖÖ MAJA (Kodukäsitöö OÜ, Rahvakunsti ja käsitööliit) Tallinnas

Eesti käsitöömeistrite tooted

Eesti käsitöömeistrite tooted, -15% kaupluse hinnast. Hoiame rahvuslikke käsitöötraditsioone: pärimuslik kõrvuti uusloominguga. Meie Tallinna käsitööpoodides on rohkem kui 200 meistri ja ettevõtte toodang. Valmistame tellimusel rahvuslikke kudumeid ja rahvarõivaid. Toeta kohalikku meistrit, väärtusta pärandit, täna ja homme!

Eesti Disainimaja (Disainerite Liit MTÜ) Tallinnas

Eesti Disainerite toodete müük

Eesti disainerite toodete müük, -15% tavahinnast, ostes kohapeal Eesti Disainerite Liidule kuuluvates kauplustes Eesti Disaini Maja /Solaris ja Eesti Disaini Maja + / Suur-Karja 14, Tallinn

Õmblusingel OÜ Tallinnas

Kauneimate kleitide ja pruutkleitide disainimine ja teostus, soodustus -20%.

Porsche Ring, Pärnu

Porsche Ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada.

Saate meie juurde ringrajale tulla üheks päevaks oma enda sõidukiga tasuta sõitma! Seda siis 2022 suvehooaja (aprill-okt) jooksul, arvestades avamisaegade- ja ringrajal toimuvate sündmustega.

Eesti Artistide Agentuur üle Eesti

Muusikute, ôhtujuhtide, pulmaisade, diskorite, lastemängujuhtide, mustkunstnike ja jôuluvanade BRONEERIMISTASU ainult 50€* (soodustus 25-150 eurot). *Lisandub esineja enda tasu. Päringut tehes tuleb sisestada sooduskood "EVEA2021".

WOW elamuskeskus Kuressaares

Laste ja pere meelelahutus ja vabaaeg, -20% pere ja täiskasvanute üksikpiletite hinnast

Marina Rinaldi Tallinn Boutique, Tallinn

Tuntud Itaalia MaxMara gruppi kuuluv plus-size naisterõivaste butiik.

Soodustus -15%

Persona Bella, Tallinn

Tuntud Itaalia Miroglio gruppi kuuluv naisterõivaste butiik.

Soodustus -15%

top

 

Условия кампании 

 1. ПОТРЕБИТЕЛИ:
 • При использовании услуги со скидкой необходимо предъявить действующую справку о вакцинации, выданную в период с 15 ноября 2021 года по 31 января 2022 года, или удостоверение работника здравоохранения. Медицинские работники также должны иметь действующую справку о вакцинации или перенесении COVID-19, независимо от даты выдачи, если это необходимо для посещения конкретного учреждения.
 • Организации, участвующие в кампании, самостоятельно разрабатывают свои скидки, и EVEA не несет ответственности за содержание предложений.
 • Kампания проходит с 15.11.2021 по 31.01.2022.
 • Организации-участники имеют право делать исключения в предоставлении скидок в определенные дни.
 • Вакцинация является добровольной, и поставщик медицинских услуг несет ответственность за информирование человека о рисках и побочных эффектах вакцины как лекарства.

 2. ПРЕДПРИЯТИЯ и Организации:

 • Чтобы присоединиться к участникам кампании, отправьте запрос на адрес: kampaania@evea.ee, указав название фирмы и торговую марку, под которой вы работаете, местоположение, адрес веб-сайта, краткое описание продукта / услуги и скидки, которые вы предлагаете, контактное лицо, адрес электронной почты и номер телефона. Пожалуйста, также пришлите свой логотип (в формате JPG или PNG).
 • Если скидка не действует постоянно, исключенные периоды должны быть указаны в предложении.
 • EVEA имеет право редактировать и сокращать текст предложения, сохраняя при этом максимально его содержание и стиль.
 • Предложения будут добавлены на страницу кампании в порядке поступления в течение 48 часов.
 • Участник кампании несет ответственность за то, чтобы его сотрудники были осведомлены об условиях кампании и проверяли право клиента на скидку.
 • Скачайте и используйте баннер кампании в своих онлайн-каналах, он должен быть направлен на страницу кампании: https://evea.ee/kampaania-2021/

 


 

Kampaania tingimused

 1. TARBIJALE:
 • Soodustusega teenuse tarbimisel tuleb esitada kehtiv immuniseerimise tõend, mis on väljastatud perioodil 15. november 2021 – 31. jaanuar 2022, või tervishoiutöötaja ametitõend. Ka tervishoiutöötajatel peab olema kehtiv immuniseerimise või läbipõdemise tõend, sõltumata väljaandmise kuupäevast, kui see on nõutav konkreetse ettevõtte külastamiseks.
 • Kampaanias osalevad ettevõtted kujundavad oma pakkumisi iseseisvalt ning EVEA ei vastuta pakkumiste sisu eest.
 • Kampaania kestab 15.11.2021 - 31. 01.2022. Osalevatel ettevõtetel on õigus teha erisusi soodustuste pakkumisel teatud päevadel.
 • Vaktsineerimine on vabatahtlik ja tervishoiuteenuse pakkuja kohustus on teavitada inimest vaktsiini kui ravimi ohtudest ja kõrvaltoimetest.
 1. ETTEVÕTJALE:
 • Liitumiseks kampaania pakkujatega saada soov aadressile kampaania@evea.ee märgusõnaga “Kampaania”, näidates ettevõtte ja kaubamärgi nime, mille all tegutsed, asukoht, veebilehe aadress, kokkuvõtlikult oma pakutav toode/teenus ja soodustus, kontaktisiku nimi, e-post ja telefon. Saada palun ka oma logo (logo peab olema JPG või PNG formaadis). 
 • Soodustuseks välistatud päevade või perioodide puhul peavad need olema pakkumises välja toodud.
 • EVEA-l on õigus pakkumise teksti toimetada ja lühendada, säilitades maksimaalselt selle sisu ja stiili.
 • Pakkumised lisatakse kampaanialehele saabumise järjekorras 48 tunni jooksul.
 • Soodustuse pakkuja vastutab selle eest, et tema personal on teadlik kampaania tingimustest ning kontrollib kliendi õigust soodustusele.
 • Lae alla ja kasuta oma veebikanalites kampaania bännerit, mis peab olema suunatud kampaanialehele: https://evea.ee/kampaania-2021/


 

Kampaania tingimused

 1. TARBIJALE:
 • Soodustusega teenuse tarbimisel tuleb esitada kehtiv immuniseerimise tõend, mis on väljastatud perioodil 15. november 2021 – 31. jaanuar 2022, või tervishoiutöötaja ametitõend. Ka tervishoiutöötajatel peab olema kehtiv immuniseerimise või läbipõdemise tõend, sõltumata väljaandmise kuupäevast, kui see on nõutav konkreetse ettevõtte külastamiseks.
 • Kampaanias osalevad ettevõtted kujundavad oma pakkumisi iseseisvalt ning EVEA ei vastuta pakkumiste sisu eest.
 • Kampaania kestab 15.11.2021 - 31. 01.2022. Osalevatel ettevõtetel on õigus teha erisusi soodustuste pakkumisel teatud päevadel.
 • Vaktsineerimine on vabatahtlik ja tervishoiuteenuse pakkuja kohustus on teavitada inimest vaktsiini kui ravimi ohtudest ja kõrvaltoimetest.
 1. ETTEVÕTJALE:
 • Liitumiseks kampaania pakkujatega saada soov aadressile kampaania@evea.ee märgusõnaga “Kampaania”, näidates ettevõtte ja kaubamärgi nime, mille all tegutsed, asukoht, veebilehe aadress, kokkuvõtlikult oma pakutav toode/teenus ja soodustus, kontaktisiku nimi, e-post ja telefon. Saada palun ka oma logo (logo peab olema JPG või PNG formaadis). 
 • Soodustuseks välistatud päevade või perioodide puhul peavad need olema pakkumises välja toodud.
 • EVEA-l on õigus pakkumise teksti toimetada ja lühendada, säilitades maksimaalselt selle sisu ja stiili.
 • Pakkumised lisatakse kampaanialehele saabumise järjekorras 48 tunni jooksul.
 • Soodustuse pakkuja vastutab selle eest, et tema personal on teadlik kampaania tingimustest ning kontrollib kliendi õigust soodustusele.
 • Lae alla ja kasuta oma veebikanalites kampaania bännerit, mis peab olema suunatud kampaanialehele: https://evea.ee/kampaania-2021/


 

Условия кампании 

 1. ПОТРЕБИТЕЛИ:
 • При использовании услуги со скидкой необходимо предъявить действующую справку о вакцинации, выданную в период с 15 ноября 2021 года по 31 января 2022 года, или удостоверение работника здравоохранения. Медицинские работники также должны иметь действующую справку о вакцинации или перенесении COVID-19, независимо от даты выдачи, если это необходимо для посещения конкретного учреждения.
 • Организации, участвующие в кампании, самостоятельно разрабатывают свои скидки, и EVEA не несет ответственности за содержание предложений.
 • Kампания проходит с 15.11.2021 по 31.01.2022.
 • Организации-участники имеют право делать исключения в предоставлении скидок в определенные дни.
 • Вакцинация является добровольной, и поставщик медицинских услуг несет ответственность за информирование человека о рисках и побочных эффектах вакцины как лекарства.

 2. ПРЕДПРИЯТИЯ и Организации:

 • Чтобы присоединиться к участникам кампании, отправьте запрос на адрес: kampaania@evea.ee, указав название фирмы и торговую марку, под которой вы работаете, местоположение, адрес веб-сайта, краткое описание продукта / услуги и скидки, которые вы предлагаете, контактное лицо, адрес электронной почты и номер телефона. Пожалуйста, также пришлите свой логотип (в формате JPG или PNG).
 • Если скидка не действует постоянно, исключенные периоды должны быть указаны в предложении.
 • EVEA имеет право редактировать и сокращать текст предложения, сохраняя при этом максимально его содержание и стиль.
 • Предложения будут добавлены на страницу кампании в порядке поступления в течение 48 часов.
 • Участник кампании несет ответственность за то, чтобы его сотрудники были осведомлены об условиях кампании и проверяли право клиента на скидку.
 • Скачайте и используйте баннер кампании в своих онлайн-каналах, он должен быть направлен на страницу кампании: https://evea.ee/kampaania-2021/