NetiKink e-pood

Portal Invest OÜ on ettevõte, kelle peamiseks tegevusalaks on e-kaubandus. Meie e-poed on netikink.eu, mia24.ee ja teejakohvipood.ee.

EVEA liikmetele soovime pakkuda koostööd meie kingituste e-poega netikink.eu.

NetiKink e-poes on suurim fotomeenete valik Eestis. Lisaks omame ka t-särkidele trükkimise tehnikaid ja tööstuslikku tikkimismasinat. Tellimusi valmistame ennekõike eraisikutele, väikeettevõtetele ning asutustele.

Meie toodete miinimum tellimiskogus on üks. Kõigi meie tehnoloogiate valikul oleme lähtunud alati sellest, et klient ei pea kingitusi tellima korraga suurel hulgal ja meie peame saama väikeste koguste korral tooteid lihtsalt ja kiiresti personaliseerida. Seega 10 tassi või mütsi, millel on üks logo, aga erinevad nimed, ei ole meie jaoks mingi probleem.

Meil on juba aastatega tekkinud ka palju püsikliente ettevõtete hulgas, kes tellivad meilt regulaarselt oma töötajatele ja partneritele kingitusi. Meil on klientide kujundused olemas ja nii on neil lihtne saata meile ainult e-mail sooviga vastavaid tooteid taas saada, mida saame ka kiirelt täita. Kliendile on see kiire ja lihtne lahendus, kuna ei pea korraga suurt kogust tellima ja seetõttu ei ole see ka finantsiliselt kulukas.

EVEA liikmetele pakume koostööd just reklaamkingituste osas. Pakume EVEA liikmetele kõiki meie valikus olevaid kingitusi vähemalt 20% soodsamalt NetiKink e-poe hindadest. Lisaks on võimalus ka hilisem arvega tasumine.

Soodustuse kasutamiseks võib saata lihtsalt e-maili evea@netikink.eu või teha endale meie e-poodi konto ja siis anda sellest samale e-mailile teada. Teid lisatakse EVEA liikmetele mõeldud gruppi ja edaspidi on võimalik ka otse e-poest tellida kokku lepitud soodustusega tooteid. Kui Teid huvitab ka meie teiste e-poodidega koostöö või soovite pakkumist, siis võite samal aadressil ühendust võtta.

Vahur Suvi                             
Juhataja
Telefon: +372 56 489 029
E-mail: vahur@netikink.eu
http://netikink.eu
Kingitused internetist – NetiKink