Oleme loonud infokanali “Koroona abi” , kuhu koondame selekteeritud ja praktilise info ning soovitused ettevõtjatele seoses kriisiolukorraga.

Oleme jaganud info 5 rubriiki:

Olulised uudised

Kasulik info

Anna tagasisidet kriisimeetmete kohta

Küsimused ja vastused

Juhime Sinu tähelepanu sellele, et majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) lõi alguses ettevõtetele ühise e-kanali Koroona Kriisiabi Keskkond, kuhu ettevõtjad said sinna registreerudes ööpäevaringselt esitada küsimusi, millele andsid MKMi spetsialistid esimesel võimalusel ka vastused. Samuti toimusid seal keskkonnas ministeeriumi juhtimisel webinarid. Keskkonnaga liitunud ettevõtjad said ministeeriumilt oma emailile ülevaate keskkonnas esitatud küsimustest koos vastustega. Suure huvi tõttu koormati keskkond üle, ja alates 18.03.2020 on võimalik ettevõtjatel küsimusi esitada aadressile: covid19@mkm.ee.

Küll aga anname ka ise jooksvalt ülevaate MKMi esitatud küsimuste ja vastusete kohta rubriigis “Küsimused ja vastused”. Seega ei pea Sa tingimata ise küsimusi ministeeriumi saatma, vaid saad jälgida infot EVEA kodulehel. Küsimused saad saata: evea@evea.ee.