• Vana Toomase kohvik Vana Toomas on mõnus koht kokkusaamiseks või einestamiseks Tallinna vanalinnas, kauni vaatega raekojale. Maitsev toit, eksootilised kokteilid ja kvaliteetne veinivalik – tere tulemast nautima vanalinna ainulaadset atmosfääri! Vana Toomase maitsev hommikusöök on kaetud igal hommikul kell 8.30–11.00. Valikus on: – neljaviljapuder – pannkoogid – munapuder – peekon – viinerid – võileivakatted – tomat, kurk, paprika – hommikuhelbed – müsli – puuviljasalat – mitmeviljakuklid – croissant – must leib – jogurt – piim – kohv/tee – mahlajook ja vesi Hommikusöögi hind on 8.90 eurot. Lapsed kuni 12 a. 4.95 eurot. Tere tulemast alustama hommikut Vana Toomases, Tallinna vanalinna südames! EVEA liikmetele on hommikusöök 20% soodsam. Soodustuse saamiseks tuleb enne arve tasumist mainida salasõna EVEA pakkumine või teha eelnev broneering läbi kodulehe: http://vanatoomas.ee/broneering/ Pakkumine kehtib EVEA liikmele, kellel on liikmemaksuarvu tasutud. Kui Sa ei ole selles kindel, siis palun küsi kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.  
  • Restoran Turg Tallinna vanalinnas, Raekoja platsi veerel asuv Turg on hea hinnaklassiga söögikoht, kuhu võib igal kellaajal julgelt sisse astuda. Pakume kliendile lihtsat, lõbusat ja sõbralikku teenindust, maitsvat toitu ja mitmekülgset joogivalikut. Igal tööpäeval pakume ka soodsat buffet’ stiilis lõunasööki. Turu rikkalikus Rootsi lauas on igal tööpäeval head toidud ja uued maitsed. Lõunasöögivalikus on alati: 2 erinevat liha-/kana-/kalarooga kartul/riis/pasta/tatar aurutatud köögiviljad 5 erinevat salatit leib-sai vesi kohv ja tee Buffee on kaetud igal tööpäeval kell 11.30–15.00. Lõunapakkumise hind on 14.90 eurot – söö palju jaksad. Juhul, kui sa nõrkemiseni süüa ei soovi, võid osta päevapraadi ka kaalu alusel – 100 grammi hind on 2 eurot. EVEA liikmetele on 100 grammi hind 1.20 eurot ning buffet’ hind 12 eurot. Toitu valmistatakse võimalikult palju kohalikust toorainest. Turu restoranis on istekohti umbes 50 külalisele, suviti on avatud ka 60-kohaline väliterrass Raekoja platsil. Turu restorani saate siseneda otse Raekoja platsilt läbi Vana Toomase kohviku või mõnikümmend meetrit edasi asuvast uksest Mündi tänaval. Soodustuse saamiseks tuleb enne arve tasumist mainida salasõna “EVEA pakkumine” või teha eelnev broneering läbi kodulehe: http://turg.ee/broneering/ lisainfosse samuti märkida EVEA pakkumine. Pakkumine kehtib EVEA liikmele, kellel on liikmemaksuarvu tasutud. Kui Sa ei ole selles kindel, siis palun küsi kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.
  • Rahvusvahelised messikülastused. 50% kulud katab MAK Osale messikülastustel ja vii ennast kurssi erinevatel turgudel toimuvaga! Maakondlikud arenduskeskused viivad ettevõtjaid rahvusvahelisi messe külastama. Tänavu on võimalik osaleda kokku 10 erineval messil. Messikülastuse käigus saab tutvuda turul toimuvaga, leida koostöövõimalusi teiste ettevõtjatega nii välisriigist kui ka teiste Eesti ettevõtjatega, kes on messikülastusel osalemas. Osalemiseks tuleb võtta ühendust messikülastust korraldava maakondliku arenduskeskusega ja esitada sooviavaldus. 50% messikülastuse kuludest katavad maakondlikud arenduskeskused, teine pool tuleb ettevõttel ise kanda. Messikülastuste kalendriga saab tutvuda SIIN. Järgmine mess on: 03.-04.03.2020 – komposiitmaterjalide mess JEC World
  • KONKURSI „EESTI ETTEVÕTLIK VAIM 2019“ MEEDIKAJASTUS ÄRIPÄEV * Parima perefirma juht tänas majanduskriisi: kasvasime poole suuremaks https://www.aripaev.ee/uudised/2020/02/05/parima-perefirma-juht-tanas- majanduskriisi-kasvasime-poole-suuremaks * Kajar Lember: teil oli nii palju julgust, et anda auhind juhile, kes on jäänud hammasrataste vahele! https://www.aripaev.ee/uudised/2020/02/06/kajar-lember-teil-oli-nii-pa lju-julgust-et-anda-auhind-juhile-kes-on-jaanud-hammasrataste-vahele POSTIMEES * Väikeettevõtja puuris ministrit: mida teha pankade omavoliga? https://majandus24.postimees.ee/6893502/vaikeettevotja-puuris-ministrit-mida-teha-pankade-omavoliga * GALERII ⟩ Selgusid konkursi Ettevõtlik Vaim võitjad https://www.postimees.ee/6890692/selgusid-konkursi-ettevotlik-vaim-voi tjad * Kriminaaluurimise all Lember tunnistati aasta maaettevõtjaks https://majandus24.postimees.ee/6892653/kriminaaluurimise-all-lember-t unnistati-aasta-maaettevotjaks PÄRNU POSTIMEES * Kihnu turismitalu perenaine valiti Eesti edukaimaks sooloettevõtjaks https://parnu.postimees.ee/6892310/kihnu-turismitalu-perenaine-valiti- eesti-edukaimaks-sooloettevotjaks TARTU POSTIMEES * Selgus möödunud aasta ettevõtluse sõber https://tartu.postimees.ee/6894480/selgus-moodunud-aasta-ettevotluse-s ober * Pildid: värskelt aasta pereettevõtte tiitli pälvinud mehed panid uuele tootmishoonele nurgakivi https://tartu.postimees.ee/6894633/pildid-varskelt-aasta-pereettevotte -tiitli-palvinud-mehed-panid-uuele-tootmishoonele-nurgakivi RUS.POSTIMEES * В Эстонии многодетным семьям планируют выделить деньги на покупку https://rus.postimees.ee/6892577/v-estonii-mnogodetnym-semyam-planiruy ut-vydelit-dengi-na-pokupku-avtomobiley ERR * Selgusid konkursi Ettevõtlik Vaim 2019 konkursi võitjad https://www.err.ee/1031619/selgusid-konkursi-ettevotlik-vaim-2019-konk ursi-voitjad PEALINN * VAATA OTSE KELL 17.45 auhinnagala “Eesti Ettevõtlik Vaim 2019″ http://www.pealinn.ee/tagid/arvamus/vaata-otse-kell-1745-auhinnagala-e esti-ettevotlik-vaim-2019-n250089 * FOTOD! Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik valiti Ettevõtluse Sõbraks http://www.pealinn.ee/tagid/arvamus/fotod-maakondlike-arenduskeskuste- vorgustik-valiti-ettevotluse-n250099 ÄRILEHT/DELFI * VÕITJAD SELGED | Põlvkondade jõud, maa sool ja koostöö  vedur: Eesti edukamad väikeettevõtted said valitud https://arileht.delfi.ee/news/uudised/voitjad-selged-polvkondade-joud- maa-sool-ja-koostoo-vedur-eesti-edukamad-vaikeettevotted-said-valitud? id=88856731 MEIE MAA * Saarlased võitsid tiitleid konkursil Ettevõtlik Vaim https://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=1&artid=90731 SAARTE HÄÄL * Ettevõtjate liit kuulutati koostöö veduriks https://saartehaal.postimees.ee/6893936/ettevotjate-liit-kuulutati-koo stoo-veduriks VOOREMAA * Vudila mängumaa pälvis tunnustuse „Maa sool” https://www.vooremaa.ee/vudila-mangumaa-palvis-tunnustuse-maa-sool
  • Restoran Maikrahv 20% allahindlust à la carte menüüst Restoran Maikrahv pakub EVEA liikmetele 2020. aastal 20% allahindlust à la carte menüüst. Menüüdega saab tutvuda SIIN. Laudade broneerimine toimub läbi kodulehe ning broneerimisel tuleks lisainformatsiooni väljale kirjutada salasõna: EVEA pakkumine. Pakkumine ei laiene eriüritustele (pimeõhtusöögid, kontserdid-etendused). Pakkumine kehtib EVEA liikmele, kellel on liikmemaksuarvu tasutud. Kui Sa ei ole selles kindel, siis palun küsi kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.