Nordtran OÜ kutsus ellu 2017. aastal kaubamärgi Ostseegrüne, et pakkuda Eesti ettevõtetele võimalust siseneda Saksamaa turule. Oleme müügiagentuur, esindaja ja edasimüüja kelle ideeks on pakkuda ühistegevust ja kulude jagamist. Ostseegrüne tagab reaalse esinduse olemasolu, logistilise täislahenduse ja suhtluse. Ühistegevus tagab, et ollakse tõsisemalt võetavad partnerid, kellel on arvestatav tootenimekiri mis tagab stabiilsuse. Saksamaa turg on konservatiivne, kus hinnatakse kindlust ja turvalisust aga samuti suuremat ideed ja ühistegevust.

OSTSEEGRÜNE kui kaubamärgi kuvand toetab suuremat ideed jätkusuutlikkusega läbi mahe ja naturaaltoodete pakkumise. OSTSEEGRÜNE (otsetõlkes Läänemere roheline) propageerib Eesti ja Saksamaal naaberlikku lähedust ning selle väärtust, keskkonnasäästlikust, regionaalsust ja eristumist isikupäraste toodetega.

Meiega liitudes saab Eesti tootja omale müügiinimese, kes tegutseb vastaval turul füüsiliselt kohal olles ja potentsiaalsete klientidega nende emakeeles suheldes. Pakume liitunud ettevõttele pidevat tagasisidet, turunduslikku tuge, personaalseid esitlusi, messidel ühisstendiga osalemist jms. Esitlustel ja messidel esindab osalejaid Ostseegrüne esindaja, kes tegeleb kõikide kontaktidega täiendavalt ka peale sündmust. Tootjate poolne kohalolek erinevatel sündmustel ei ole vajalik aga alati võimalik.

Turunduslikult ei sekku Ostseegrüne tootja kuvandisse ja ei loo turundusmaterjale, meie abi on läbi keelelise ja visuaalse kontrolli parema sõnumi edastamise ettepanekud. Oleme omavahel partnerid ja toimub pidev dialoog, mis on väga hästi, mis hästi või mida peaks muutma, et olla tugevam. Samuti oleme teie esindaja ja edasimüüja, kes vastutab kogu kauba ladustamise ja logistika eest. Kauba liikumine toimub vastavalt toote spetsiifikale vajalikes säilitamistingimustes ning vajadusel tagatud sertifitseeringute või tollitoimingutega.

Kui tekkis huvi, küsi julgelt lisa – info@ostseegruene.de.

Kommentaarid