Eesti toidu teemaveebi Ehemaitse.ee eesmärk on panna õlg alla kodumaiste toidutootjate, sh ka väike- ja mikrotootjate tegemiste toetamisse läbi nende uudiste ja edulugude kajastamise ja otsekontaktide loomise tarbijatega. Soovime olla nii Eesti toidutootjate, kuid ka kodumaise fookusega toidukohtade usaldusväärne meediapartner ja turunduskanal.

Tahame innustada inimesi tarbima eelkõige kodumaiseid tooteid. Selleks teeme juba täna koostööd Saaremaa kohalikke tootjaid ühendava märgisega EHTNE, Võrumaa väiketootjaid ühendava katusorganisatsiooniga Uma Mekk, Maaeluministeeriumi, EVEA, Eesti Toiduainetööstuste Liiduga ja paljude teistega.

Oleme loonud Ehemaitse.ee veebilehel Eesti toidutootjate ja toitlustuskohtade kataloogi, Eesti toidu retsepti rubriigi ja palju muud huvitavat. Samuti on olemas toidutootjate ja kodumaiste toidukohtade tööpakkumiste rubriik, et aidata tootjail leida vajalikku tööjõudu.

Miks liituda Ehemaitse.ee tootjate ja toidukohtade kataloogiga?

  • Läbi mitmekülgse tegevuse oleme oluline turunduskanal Eesti toidu tootjatele ja toitlustusettevõtetele.
  • Läbi Ehemaitse.ee platvormi ja sotsiaalmeedia kanalite aitame levitada olulisi uudiseid ja sõnumeid, turundada Eesti toitu ja toitlustuskohti.

Liitumise tingimused:

Liitumise tasu on aastapõhine, 12 kuud andmete avaldamist Ehemaitse.ee teemaveebis maksab 250 eur/ aasta. Ettevõtte profiili andmete hulka kuuluvad: ettevõtte nimi, logo, kontaktandmed, põhjalik tutvustav tekst, pildid toodetest või interjöörist, video, märksõnad, sotsiaalmeedia lingid.

Tingimused EVEA liikmetele:

  • Ettevõtte info avaldamine Ehemaitse.ee toidutootjate ja toidukohtade kataloogis 2019. aasta lõpuni – TASUTA,

liitumisperioodil on Ehemaitse.ee lehel töökuulutuste avaldamine TASUTA;

  • 50%-line soodustus kõikidele Ehemaitse.ee poolt pakutavatele tasulistele teenustele.

Soodustuse saamiseks peab ettevõtte EVEA liikmemaks olema tasutud ning registreerumisel tuleb kinnitada, et olete EVEA liige.

Andmete avaldamise aega arvestatakse info avaldamise hetkest (info avaldatakse 2-5 tööpäeva jooksul peale andmete saatmist, vajadusel täpsustatakse infot e-maili või telefoni teel). Saadetud info läbib eeltoimetamise.

Peale info kontrollimist ja avaldamist väljastab Ehemaitse.ee (OÜ Freelancewriting) kliendile arve.

Vaata lähemalt TEENUSEID

LIITU SIIN!

Kontakt:

OÜ Freelancewriting

Kairi Oja

tel: + 372 56 886 286

e-post: info@ehemaitse.ee

www.ehemaitse.ee

Facebook: ehemaitse.ee

Instagram: ehemaitse.ee