Meil on hea meel teatada, et Sul on võimalik  tellida Äripäev või Delovõje Vedomosti (DV) 20% tavahinnast soodsamalt. DV tellimust vormistades saab automaatselt ligipääsu ka Äripäevale. Sooduskood annab soodustust Äripäeva ja Delovõje Vedomosti täis- ja digipakettide 6 ja 12 kuu tellimustelt Äripäeva e-poes

Äripäeva lugejana on Sul võimalik nautida:

Äripäeva aastase täispaketi tellimisel hoiad kokku 88.8  eurot ja digipaketi puhul 64.8 eurot. Delovõje Vedomosti aastase täispaketi tellimisel hoiad kokku 81.6 eurot ja digipaketi puhul 64.8 eurot.

Palun võrdle seda summat oma EVEA aastamaksuga, ning veendud, et liikmelisus tasub ka majanduslikult ära! Pakkumine kehtib eksklusiivselt EVEA liikmetele, seega palun hoia sooduskood konfidentsiaalsena.

Äripäev on ainus Eesti meediaväljaanne, millest saad kompaktselt kogu olulisima info ettevõtluses toimuva kohta. Seega, kui Sa ei ole veel tellija, siis kindlasti soovitame!

Soodustust saab EVEA liige, kellel puudub liikmemaksuvõlg. Kui Sul on soovi uurida, kas on jäänud võlg EVEA ees üles, palun kontakteeru: raamatupidamine@evea.ee.