Tere,

Mina olen Jüri Orgusaar, ettevõtja, coach ja hingamistreener. Mul on sulle mõni küsimus. Ja lisaks üks ettepanek.

Kas oled viimasel ajal tundnud, et vajaksid eraettevõtja ja juhina tuge?

Millal sa viimati koolitusel osalesid? Aga mastermind‘is?

Millal sa viimati oma äriedu heaks mõne uue kasuliku tutvuse sõlmisid?

Kas sa tead, et teadlik networking on üks efektiivsemaid viise oma äri kasvatamiseks ja arendamiseks? Networking‘ul on suurim mõju äriarengule just väikeettevõtluses ja selle efektiivne vorm on mastermind.

Mina ise sain hulga uusi kasulikke tutvusi ning nõuandjaid viimati veebruaris, kui osalesin maailmakuulsate koolitajate Dean Graziosi ja Tony Robbinsi mastermind‘is „Knowledge Broker Blueprint‟. See on siiani mu elu kalleim koolitus, kuid juba pärast esimest nädalat oli selge, et see otsus tasus ennast kuhjaga ära.

Teiste ettevõtjate tugi, uued ideed, koolitajate enda energia ja head soovitused hakkasid kohe mõjuma ning andsid reaalselt mulle kui ettevõtjale uue hoo ja energia ning suurema enesekindluse.

Tänu mastermind‘ile olen juba teinud elus ja äris reaalseid otsuseid ning samme, et muuta oma tegevusi efektiivsemaks ja edukamaks.

Seejuures pole oluline, mis valdkonnas sa tegutsed. Praegu on parim aeg alustada millegi uuega. Millegagi, mille alustamist oled võib-olla pikalt edasi lükanud. Vanad struktuurid ja tegutsemisvormid on niikuinii lõhutud või vähemalt kõikuma löödud.

Seepärast võtsin ka ise vastu otsuse, et just nüüd on aeg lõpuks teoks teha see, mis aastaid mõttes mõlkunud: hakata ka teistele edasi andma kõiki neid teadmisi, mida olen eraettevõtjana sadadel koolitustel, seminaridel ja töötubades omandanud.

Selleks tundus parim viis korraldada ka ise üks ülivägev eduka ettevõtja mastermind toetav keskkond Eesti ettevõtjatele. 

Just nüüd ja praegu, koroonaajal. Sest just nüüd on parim aeg teha muudatusi.

Kriis on võimalus, ära lase seda raisku!

When the going gets tough, the tough get going

Eraettevõtjana ei ole mul endal kunagi olnud koolituseelarvet ega tarka personalijuhti, kes suunaks minu arengut ning saadaks mind sobivatele koolitustele ja seminaridele.

Olen aga alati arvanud, et just väikeettevõtja ja äriomanikuna on ülioluline käia ajaga kaasas, suhelda inimestega, hoida vanu kontakte ja luua uusi suhteid. Networking.

Ka siis, kui su firma ainus töötaja oled sina ise. Sel juhul, muide, eriti!

Seda on vaja sulle endale, aga eelkõige on see vajalik selleks, et sul oleks jätkuvalt väärtust, mida kiiresti muutuvas maailmas oma klientidele pakkuda.

—————————————————————————————————————————

Kui ka sina oled kõige muu hulgas ettevõtja, firmajuht või äriomanik, siis tea, et me korraldame selle mastermind‘i sinu jaoks.

1.     Kui näed vajadust panustada iseenda kui ettevõtja vaimsesse heaolusse, siis on see mastermind just sinu jaoks.

2.     Kui tunned, et vajad ettevõtja ja äriomanikuna uusi mõtteid ning ideid, kuidas oma äri käigus hoida ja arendada, siis on see mastermind just sinu jaoks.

3.     Kui oskad hinnata teiste sarnaste ettevõtjate mõtteid ja kogemusi, saades ühtlasi lahendusi enda väljakutsetele, siis on see mastermind just sinu jaoks.

4.     Kui tunned, et just nüüd ja praegu on mõistlik enda ning oma ettevõtte arendamine fookusesse võtta ja aktiivsemalt edasi liikuda, siis on see mastermind just sinu jaoks.

————————————————————————————————————————–

Lõpetuseks sulle väike nipp:

Kuidas otsustada, kas koolitus, seminar, mastermind vms on sinu jaoks oma hinda väärt?

Olen ise iga koolitusinvesteeringu puhul üritanud hinnata, kas teadmised ja kontaktid, mis ma sealt loodetavasti saan, aitavad mul teenust oma klientide jaoks pisutki paremaks teha. Kas ma saan tänu enda uutele teadmistele pakkuda oma partneritele veidi rohkem väärtust?

Kui vastus on jah, siis on kõik hästi. Kui saan koolituselt lisaks kas või ühe hea kontakti, kes saab minu uueks kliendiks või viib mind uue kliendini, on see juba boonus.

Kui sa ei oska neile küsimustele praegu vastata, siis ära muretse: mastermind‘iga liitudes on sul esimesed 30 päeva raha tagastamise garantii.

Seega tee oma otsus investeerida iseendasse. Ka suvel. Ka kriisis. Eriti kriisis!

EVEA liikme pakkumine – 2 liitujale soodushind 1500€.

Kommentaarid