Nagu juba traditsiooniks on saanud, toimub ka tänavu EVEA eestvedamisel parimate väikeettevõtjate tunnustamine konkursi „Eesti Ettevõtlik Vaim“ raames, kus me autasustame möödunud aasta tublimaid väikeettevõtjaid kuues kategoorias. Lisaks valime möödunud aasta Ettevõtluse Sõbra tiitlisaaja.

Seoses sellega on meil suur au ja rõõm Sind kutsuda 5. veebruaril 2020 toimuvale pidulikule auhinnagalale „Eesti Ettevõtlik Vaim 2019“, mis toimub EVEA liikme keskaegse atmosfääriga hubases restoranis Maikrahv. Lähemalt konkursist saab lugeda SIIN.

Pidulikku sündmust on lubanud tulla austama ja avakõne pidama peaminister hr Jüri Ratas. Lisaks peaministrile on üritusele palutud ka teisi valitsuse liikmeid ja ettevõtlusega seotud võtmeametnikke, kelle kõigiga saab näost-näkku suhelda. Kahtlemata on kohal ka palju erinevate tegevusalade ettevõtjaid, kellega võimalusel ärikontakte luua.

Oma meeleoluka kontserdiga pakub galal muusikalist elamust Pink String Quartet. Pärast auhindade üleandmist ootab meid pidulik õhtusöök. Üritus on tasuta, kuid vajalik on registreerimine. Oodatud on ettevõtete omanikud või tippjuhid!

Kuna kohtade arv on piiratud, siis palume registreeruda auhinnagalale esimesel võimalusel. Iga ettevõte kohta ootame ühte esindajat ning eelisjärjekorras registreeritakse auhinnakonkursil osalevate ettevõtete esindajad. Kui siiski soovitakse mitme esindaja osalemist, siis palun märkige registreerumisvormil teise nime taha nr 2.  Püüame võimaluste piirides selle sooviga arvestada, kuid lõpliku kinnituse osalemise kohta anna hiljemalt 2. veebruaril.  

Registreerumine lõpeb 31. jaanuaril või kohtade täitumisel.

Registreeruda saab SIIN.

PÄEVAKAVA

17.15 Kogunemine, tervitusjook, suupisted, suhtlus
17.45 EVEA presidendi Heiki Ritsi tervitus
18.00 Peaministri hr Jüri Ratase avakõne ja diskussioon
18.30 Sotsiaalminister Tanel Kiik, maaeluminister Arvo Aller ja justiitsminister Raivo Aaeg vastavad ettevõtjate küsimustele
18.45 Pink String Quartet esitlus
19.05 Auhindade üleandmine
20.00 Öhtusöök, suhtlus
20.25 Pink String Quartet esitlus
21.00 Dessert, tee, kohv, suhtlus
22.00 Lõpp

Loodame veeta mõnusa õhtu!

Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon


https://www.facebook.com/evea.ee/

Kommentaarid