Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Õiguskiirabi

  1. „Õiguskiirabi“ on EVEA liikmetele pakutava õigusnõustamise teenuse „algtase“. Teenust pakutakse alates maist 2013.a. ja teenuse pakkujaks EVEA-s õigusdirektor Kristi Hunt. Teenus hõlmab esmast nõustamist e-posti, telefoni teel või vahetul kohtumisel valdkondades nagu äriõigus, tööõigus, võlaõigus, maksundus.
  2. EVEA liikmetele, kellel on tasutud liikmemaks vähemalt aastase perioodi eest, osutatakse Õiguskiirabi teenust kuni 2 tunni ulatuses aastas tasuta.
  3. Ületava mahu puhul on täiendavalt võimalik kasutada EVEA õigusdirektori nõustamisteenust, mille maksumus on 40 EUR tunnis + käibemaks.
  4. Teenuse kasutamiseks on vajalik kehtiva EVEA liikmekaardi olemasolu. Kirjalikud küsimused või soov registreeruda silmast silma nõustamisele saata e-kirjaga aadressile jurist@evea.ee

Lisaks esmasele õigusnõustamisele oleme edasi arendanud ka senist „klassikalist õigusabiteenust“, mida pakuvad meie liikmed ja partnerid, tuntud advokaadibürood Rödl ja Partner Advokaadibüroo ning Advokaadibüroo Glikman, Alvin ja Partnerid. Seda teenust soovitame kasutada keerukamate ja mahukamate juhtumite puhul. EVEA liikmetele kehtib soodustus -25% tavatariifist ning täiendav soodustus 2 tundi tasuta, kui töömaht ületab 10 tundi.

Õiguskiirabi teenust saab registreeritud liige kasutada siin

Advokaadibüroode poolt pakutav õigusabi

Advokaadibüroo Rödl & Partner 

Liikmesoodustus -25% tavatariifist. Kui tellitava töö maht on vähemalt 10 tundi, täiendav soodustus 2 tundi tasuta juhtumi kohta. Liikmeteenuse kasutamiseks saatke e-mail aadressile: jurist@evea.ee, viidates pealkirjas oma liikmenumbrile, mille leiate EVEA liikmekaardil. Kontaktisikuks advokaadibüroo poolt on Kaarel Kais,Kaarel.Kais@roedl.pro

 

Tel: +372 6 068 650, www.roedl.com

 

Teenust osutatakse kõikidele EVEA liikmetele, kellel ei ole võlgnevusi EVEA ees.

 

 

Advokaadibüroo Glikman, Alvin ja Partnerid

Liikmesoodustus -25% tavatariifist. Kui tellitava töö maht on vähemalt 10 tundi, täiendav soodustus 2 tundi tasuta juhtumi kohta.
Liikmeteenuse kasutamiseks saatke e-mail aadressile:  jurist@evea.ee, viidates pealkirjas oma liikmenumbrile, mille leiate EVEA liikmekaardilt.

 

Töölepingu koostamine

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.