“Te olete EVEA-s kõik väga tublid, ainult koos saab asju muuta, ja mul on suur rõõm sellesse panustada. Ma sooviks rohkem aidata, kuid mul pole kahjuks väga palju aega selleks. Samas alati saab keegi minu kolleegidest aidata.”

Jekaterina Tšernõšova, Digitau OÜ (tõlkefirma) (2020 kevad)

“Jätkuvat jaksu selle muljet avaldava tegevuse läbiviimisel, mida viimasel ajal kõikjalt meediast kuulda-näha on olnud ja millest on väikeettevõtjatele ka reaalne kasu!”

Alice Pehk, Muusikateraapia Keskus/ Ars Vitae OÜ (2020 kevad)

“EVEA presidendina oled teinud ja teed suurepärast tööd väikeettevõtjate eest seismisel ja võitlemisel. Suur tänu!”

Kersti Toots, Luxton Invest OÜ (2020 kevad)

“Nägin, mida tegite seoses covid-19 toetustega, seistes ettevõtete eest. Tänu teile on mul väikeettevõtja osalise kahjude hüvitamise positiivne otsus olemas.”

Ulve Nurk, OÜ Jõeniidu juhatuse liige (2020 kevad)

“Lugesin tähelepanelikult Teie ettepanekuid (EVEA pöördumine Riigikogu poole enim kannatanud ettevõtlussektorite toetusmeetmete rahastamiseks läbi lisaeelarve; 06.04.2020). Arusaadavalt on opositsiooni võimalused lisaeelarve menetlust sisuliselt mõjutada piiratud, kuid kindlasti kavatsen algavas kriisis anda endast parima, et Teie poolt välja toodud ettevõtjate toetamise olulisust kõigiti meelde tuletada. Tahan Teid väga tunnustada selle eest, et olete oma ettepanekutes väga konkreetsed ja konstruktiivsed. Suur tänu, et kirjutasite. ”
Raimond Kaljulaid, Riigikogu liige (XIV Riigikogu koosseis)

“EVEA-st tunneme abi alati siis, kui midagi ettevõtjale arusaamatu või olud keerulised. Kui kõik sujub, siis saame ise hakkama. Ettevõtlus on Käsitööliidu tegemisest üks osa ja aastataid tagasi ehitasime selle suuresti üles tänu EVEA ja Marina Kaasi suunamisele. Katusorganisatsioonina mõistame koostöö ja professionaalse nõustamise vajalikkust.”
Liina Veskimägi-Iliste, EVEA kollektiivliikme Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit MTÜ juhatuse esimees (2020 kevad)

“Suured tänud Teile avaliku toetuse eest meie ettevõttele läbi pressiteate avaldamise! Sellised toetusavaldused annavad meile jõudu edasi võitlemiseks!”
Tänades kogu M.V.Wool  OÜ pere (2019 sügis)

“Nopri Talumeierei on EVEA liige aastast 2001 ning valmis jätkuvalt tasuma liikmemaksu – olema liige. Sest selle liikmemaksu eest tehakse minu eest asju, mida ma ise ei suuda. Olen mitmel aastal isegi üldkoosolekule enda asemel saatnud volituse, kuna näen ja kuulen EVEA-t ajamas minusuguste asja isegi üldkoosolekul käimata. Volita ka Sina, oma asjadesse sukeldunud mikro- või väikeettevõte, enda eest seisma pädev ja aktiivne esindus – EVEA!”
Tiit Niilo, Nopri Talumeierei OÜ juhatuse esimees, Võrumaa

“Osalesin ühel EVEA asjalikul koolitusel ja ühtlasi leidsin seal endale uue kliendi – kaks kasulikku asja korraga!”
Rainer Miltop, Multimarger AS juhatuse esimees, Rakvere

“Meil tekkis ühe kliendiga vaidlus maksmata tasu üle ning muu ei aidanud, kui nõuda seda kohtu kaudu. Kasutasime EVEA õigusalast abi. Tänu liikmesoodustusele oleme üle kahe aasta kestnud protsessi jooksul kokku hoidnud summa, mis ületab liikmemaksu ligi  kümnekordselt. Seejuures teenuse kvaliteet oli esmaklassiline!”
Karmel Jõesoo, partner, ManNet Partners Baltics OÜ, Tallinn

“EVEA liikmena oleme saanud ja saame  ka tulevikus olla Eesti ettevõtluskeskkonna mõjutaja ja suunaja. EVEA kaudu on võimalik kaasa rääkida ettevõtlusalases seadusloomes ja kogu majanduskeskkonna muutmisprotsessis. Läbi EVEA on võimalik ka praegusel raskel, majanduskriisi ajal ettevõtja hääl kuuldavaks teha pankadele, meie Maksuametile, Riigikogule ja Valitsusele. EVEA kaudu saab oma seisukohta väljendada iga väikeettevõtja  ja see on meie ühiskonna jaoks väga oluline, sest väikeettevõtjatele tuginebki meie majandus.”
Silva Tomingas, TEA Keeleõpetus AS juhatuse esimees

“EVEA on organisatsioon, kus tehakse palju rohkem, kui sellest räägitakse. Kui mul oleks võlukepike, siis julgustaksin Eesti väikeettevõtjaid julgemalt koonduma oma ühiste huvide mõistmiseks ning edendamiseks EVEA ümber.”
Juhan Parts, EV majandus- ja Kommunikatsiooniminister (2007-2014)