Skip to main content

TEENUSED LIIKMETELE

Siit leheküljelt leiad laia valiku liikmeteenuseid tasuta või soodushinnaga

Eripakkumised EVEA partneritelt:

ERIPAKKUMISED EVEA LIIKMELE

LIIKMED RUBRIIK

Liikmete tutvustusi ja koostööpakkumisi võid leida ka rubriigist Liikmed!

ANDMETÖÖTLUS JA VEEBIHOSTING

DOKUMENDI- JA ARHIIVIHALDUS

FOTOGRAAFITEENUS

Fotograaf Riina Ani (Ani Productions OÜ) – soodustus 25%

Maffiti Branding-fotograafia-videograafia –  videograafia (toote/teenuse reklaamklipp, promoklipp) – 10% , ametifoto, tootefoto või muu fotosessioon – 10%

IT TEENUSED

Teabur OÜ HyperTeabur või FlexiVM serveri ostul – soodustus 5%

Folderit OÜ dokumendihaldustarkvara – Folderit Kuld pakett 3 kuuks tasuta

KOOLITUSED

Nordic Koolitus OÜ kõik Exceli kursused mais 25% soodsamad. Loe lähemalt siin

KOOLITUSED, MASSAAŽ

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool (www.massaaz.ee) pakub EVEA liikmetele soodustust kursustelt 15€ väärtuses ja kontorimassaažiteenuste pakkumiselt kõigile EVEA liikmetele soodustust 20%. Loe lähemalt siin

KINNISVARA HALDUSTEENUSED

KÕRGTEHOLOOGILISED KAITSEVAHENDID

LEMMIKLOOMATARBED

Tarvikud kassidele ja koertele kassironimispuu.ee  soodustus 20%

RAHVUSVAHELINE MAKSUNÕUSTAMINE

IBCCS TAX rahvusvaheline maksunõustamine (ettevõtte asutamine ja haldamine enam kui 30 riigis) – esmase konsultatsioon tasuta

MÖÖBEL

Kodustaar.ee mööbli e-pood – kogu kaup 20% soodsam

TURUNDUS, REKLAAM JA DISAIN

ADDDO kujundus- ja trükiagentuur – tavahinnast -30%, mille puhul on  soodushind 35 €/tund + km

Maffiti Branding-fotograafia-videograafia – Brändikujundus, graafiline disain, trükilahendused -10%

SEMINARIRUUMIDE RENT

VÄRBAMISTEENUSED

CV Partner OÜ teenused EVEA liikmetele -15%

VAIMNE TERVIS JA HEAOLU

Muusikateraapia Keskuse loov-coaching -7%, loovtreeningud meeskondadele -5%

Sanmare Trade sinise valguse prillid EVEA liikmele 20% soodsamalt

NB! Soodustust saab EVEA liige, kellel puudub liikmemaksuvõlg. Kui Sul on soovi uurida, kas on jäänud võlg EVEA ees üles, palun kontakteeru: 
raamatupidamine@evea.ee.

Õigusabi advokaadilt

ADVOKAADIBÜROO PREMIUM

 

EVEA liikmena saate kasutada suure soodustusega õigusabiteenust, mida pakub EVEA liige Advokaadibüroo Premium. EVEA liikmetele kehtib soodustus -20% tavatariifist.  Kui tellitava töö maht on vähemalt 10 tundi, on täiendav soodustus 2 tundi tasuta ühe juhtumi kohta. EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.

Advokaadibüroo Premium asutas 2017. a veebruaris enam kui 10-aastase advokaadikogemusega vandeadvokaat Kaarel Kais. Büroo pakub kõrge kvaliteediga advokaaditeenust kõigis peamistes õigusvaldkondades. Eriti kõrge kompetents on Premiumi advokaatidel ärivaidluste lahendamisel ja klientide esindamisel tsiviilkohtumenetluses. Pakutav teenus on alati suunatud kliendile parima lahenduse leidmisele.

Liikmeteenuse kasutamiseks saatke e-mail aadressile: premiumlaw@evea.ee viidates pealkirjas oma liikmelisusele EVEA-s. Kontaktisik on Kaarel Kais.

Tel: +372 5 669 6800, www.premiumlaw.ee


Finantsnõustamine

1. Kas olete kindel, et raamatupidamisfirma kajastab kõik teie arveid õigesti? Kas teate, et raamatupidamisfirma ei vastuta mitte millegi eest? Tahate kogu vastutust endale?
2. Kas tahate teada saada, kus reaalselt paiknevad teie äritegevuse rahad, kus te reaalselt raha kaotate ja kuidas saaksite raha paremini kasutada?
Kas on juhtunud, et miski jääb tegemata, kuna polnud piisavalt tagatisi?
3. Kas te teate, et laenutaotlust ei saa tegelikult hiljem muuta? Laenutaotlus peab olema korras kohe esitamisel, vastasel juhul te pigem ei saa laenu.
4. Kas olete kuulnud, et üks partneritest on lasknud firma põhja ja teine ei saanud midagi teha, et seda ära hoida?
5. Kas teate, kuidas kaitsta enda vara panga ees?
Kas teate, mida teha, et partnerlus äris oleks kasulik, aga mitte aja- ja närvesööv?
6. Kas teate, kuidas kasutada seadusega ettenähtud võimalusi, et vähem makse maksta?

BFA Estonia OÜ vastab nendele ja sarnastele küsimustele viimased 10 aastat.

Lisaks aitame finantseerimise leidmise, äriplaani koostamise, äriplaanide analüüsi ja firmade aruandluse digitaliseerimisega (erinevatest tabelitest erinevate numbrite kokkuviimine 5-7 põhinumbrini, mis näitavad firma hetkeseisu ja tulevikku).

Oleme osalenud üle 600 erinevas projektis, mida kokku finantseeriti summas üle 50 miljoni euro.

Aastast 2017 pakume ainulaadset teenust Eestis – lahendame ettevõtte omanike siseringi probleeme.

Oleme päästnud mitu ettevõtet lagunemisest ja aidanud inimestel lahendada neile lahendamatuna tunduvaid probleeme.

Lahendusi kliendi probleemidele saame pakkuda nii eesti, vene kui inglise keeles.

EVEA liikmetele kehtib 30% allahindlust tavahinnast.  EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.

Kontakt:

Ron Luvistsuk

E-post: ron@bfa.ee


Toetusalane nõustamine

EVEA liikmed saavad tasuta lühikonsultatsiooni ettevõtjatele avatud toetusmeetmete ja oma projektide sobivuse kohta EVEA koostööpartnerilt ManNet Partners Baltics OÜ-lt, Eesti vanimalt toetustele spetsialiseeruvalt konsultatsioonifirmalt.

Teenuse raames teostatakse Teie hindamine rahastamiseks EL jt. avalikest fondidest, lühikonsultatsioon avatud programmide ja projektiideede abikõlblikkuse kohta tasuta, kirjalik projekti abikõlbulikkuse analüüs -50% soodustus tunnipõhisest hinnast. EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.

Teenuse kasutamiseks võtke ühendust e-post: info@mannetpartners.ee , tel. 6309 169, www.mannetpartners.ee 


Turunduskanalid

EVEA liikmeid koos otse-, kollektiiv- ja toetajaliikmetega kokku on üle 6200.

EVEA pakub oma liikmetele turunduskanalina järgmisi võimalusi:

1. EVEA kodulehel rubriigis Liikmed on võimalik avaldada ettevõtte tutvustus vastavalt valitud tegevusvaldkonnale. Nimetatud rubriigis on tutvustuse aeg  piiritletud vaid EVEA liikmestaatusega. Oma turundustekst (mõistlikkuse piirides) ning logo ja/või illustreeriv pilt edastada aadressile: teenused@evea.ee.

2. Bänner EVEA kodulehel – 1 kord aastas 2 nädalat tasuta. Bänneri suurus võiks olla 500×500 px. Vastav materjal edastada aadressile: teenused@evea.ee.

3. EVEA liikmelistis ja/või Facebooki lehel info postitamine – 1 kord aastas tasuta, hiljem 50% soodustust üldisest hinnakirjast. Info edastada aadressile: teenused@evea.ee.

Liikmelisti edastamise teenuse sisukirjeldus: EVEA edastab enda liikmelisti aadressidele liikme enda koostatud ning kujundatud reklaamteksti.

4. EVEA kodulehel Eripakkumiste rubriigis pakkumise-soodustuse tegemine EVEA liikmetele tasuta. Vastav materjal edastada aadressile: teenused@evea.ee.

EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.


Mis on SME2B?

Uus koostööplatvorm #SME2B on loodud selleks, et pakkuda nii Euroopas kui ka mujal tegutsevatele (väikese ja keskmise suurusega) ettevõtjatele personaalset küberruumi võrgustike loomiseks ja äri tegemiseks.

Nimetatud platvormiga liitudes saad juurdepääsu tuhandetele ärivõimalustele oma riigis ja välismaal.

Vaid mõne klõpsuga leiad uusi kliente, partnereid, pakkujaid, väärtuslikke teenuseid ja tooteid, saad registreeruda huvitavatele veebiseminaridele ja üritustele, luua sisseehitatud videokõnede ja sõnumsidesüsteemi kaudu isiklikke kontakte. Saad esitleda oma teenuseid ja tooteid koos fotode, logode ja videotega.

Kõige isiklikum ja otsesem “ärikataloog”, mida on võimalik leida. Ilma lõputute reklaamide, ilma vahu üleskeerutamise ja turundustegevuseta: lihtsalt inimesed, ettevõtted ja äri.

Liitu aadressil https://sme2b.eu/ .

SME2B on koostööplatvorm VKEdele, mille on loonud Euroopa suurim vabatahtlikult organiseeritud väikese ja keskmise suurusega ettevõtete keskliit European Entrepreneurs CEA – PME, mille liige on ka EVEA.

Isegi kui Su tegevus täna piirdub vaid Eestiga, siis soovitame Sul vaadata ka piiri taha ja ennast nimetatud platvormi võimalustega kurssi viia.

Loodame, et nimetatud platvorm aitab Sul oma tegevuses jõuda järgmiste kõrgusteni!

Uuri järele!


Reisiteenused

Reisiteenuste e-platvorm HEI Online

EVEA teeb koostööd rahvusvahelise hotellide ja reisiteenuste sooduspakkujaga Hotel Express International. Liikmena saad tasuta kasutada broneerimisportaali HEI Online ning säästa keskmiselt 20% hotellidelt ja 28% lennupiletidelt. Lisaks 360 000+ hotellile üle maailma, saad 20%-lise soodustuse SIXT autorendilt ja 10-15%-lise soodustuse lennujaamade VIP-ootesaalides. HEI Online pakub soodustusi ka piletitele üle maailma toimuvatele spordi- ja meelelahutusüritustele.

HEI Online on kinnine portaal, ligi pääsevad vaid lepingu sõlminud suurkliendid. Keskmiselt on HEI Online hinnad 20% soodsamad kui samade tingimustega pakutavad hotellide hinnad teistes, avatud juurdepääsuga portaalides, nt Booking.com või Hotels.com. Lennupiletid on keskmiselt 28% soodsamad ning lisaks saad kombineerida lennufirmasid, mis omavahel koostööd ei tee. Broneerimiseks on vajalik rahvusvahelise krediitkaardi olemasolu. Võimalik on korraga broneerida mitu hotellituba. Reeglina sisaldab HEI hind hommikusööki ning tellimust on võimalik tasuta tühistada, kui see on tehtud varem kui 48 tundi ette. Teenust saavad kasutada kõik liikmesettevõtte omanikud ja töötajad. Individuaalsed ligipääsukoodid saadetakse kõigile EVEA liikmetele.

Lisakoodide saamiseks saada meile oma soov aadressil hei@evea.ee. EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.

SISENE SIIN!


Söök & jook

EVEA on sõlminud koostöölepingud Eesti restoranide ja catering-firmadega, kus EVEA liikmed saavad pidada ärilõunaid või kust tellida vajaminev söök pidulikeks vastuvõttudeks 10-20% soodustusega. Soodustused kehtivad EVEA liikmele ning tema laudkonnale. EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee. Et EVEA partner-restoranid saaksid teha Sinu ärikohtumise ja einestamise võimalikult meeldivaks ning sujuvalt kulgevaks, palume võimalusel oma saabumisest telefoni teel ette teatada.

SÖÖGIKOHAD

Restoran allee logo

Restoran Allee, Tallinn

Restoran Allee  (https://www.alleerestoran.ee/) soodustus EVEA liikmetele -10% a la carte menüü hindadest. Loe lähemalt siin!

PS! Kui Sina EVEA liikmena soovid olla siin nimekirjas, palun anna endast teada teenused@evea.ee.  


Heaolu ja tervis

EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.

elamusspa

Mustamäe Elamusspa Tallinnas

Elamus Spa (www.elamusspa.ee) pakub 20% soodustust üksikpiletite täishinnast ja 10% soodustust ujula perioodipiletite täishinnast. Soodustus – 20 % kõikidelt ujula, Elamus Spa ja Spa21+ üksikpiletitelt perioodil E-R (ostud letis). Soodustus – 10% ujula kuukaardi ja 10 x pileti tavahinnast (sisaldavad vesiaeroobika treeninguid, ostud letis). Soodustused ei kehti rahalistele kinkekaartidele ja e-poe ostudele. Loe lähemalt siin.


kalev spa

Kalev Spa veekeskus, ilusalong ja spordiklubi Tallinnas

Kalev Spa (kalevspa.ee) veekeskuse, spordiklubi, ilu-ja tervisekeskuse teenused EVEA liikmetele 15% soodsamalt (letis ja e-poes). Loe lähemalt siin!


Kontoritarbed

AS Orient Kontorikaubad pakub EVEA liikmetele kontoritarvetelt (nagu koopia- ja märkmepaber, pastapliiatsid, kiletaskud, korrektorrull, piim, kohv jne) kuni 50%-list allahindlust. Teil on võimalik soetada kõik vajaminev büroovarustus ühest kohast, sõltuvalt mahust ning asukohast on kauba kättetoimetamine tasuta.

Fikseeritud hinnad on umbes 200-le tootele, millele rakendub tarnijapoolne hinnagarantii.

• Tasuta uksest-ukseni teenus sõltumata tellimuse suurusest;
• Garanteeritud teenuse kvaliteet;
• Paindlik lähenemine;
• Tellimiskeskkonnas oleva ettevõtte konto kaudu on võimalik büroovarustusega seotud kulusid juhtida ja kontrollida.

Selleks on teil vaja sõlmida AS-ga Orient Kontorikaubad leping.

Täpsema info kõikidest soodustustest, kuidas teenusega liituda ja tellimiskeskkonna paroolid leiad Büroovarustuse juhendist.

NB! Pakkumisega liitumiseks saada taotlusvorm e-postile teenused@evea.ee. Lisaküsimuste tekkimisel või hinnavõrdluse küsimiseks kirjuta samale e-posti aadressile. EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.


EVEA teenuste hinnakiri (ka mitteliikmele)

Uuendatud teenuste hinnad on väljatöötamisel, seniks kirjutage pakkumise saamiseks krista@evea.ee
Reklaam EVEA kodulehel 1 nädal kokkuleppel
Reklaam EVEA kodulehel ja EVEA Mentor lehel (hetkel suletud)1 kuu kokkuleppel
Reklaam EVEA kodulehel, 1 kuu kokkuleppel
Reklaami postitamine EVEA liikmetele e-kirjas ja Facebooki lehel (1 x) ja/või kodulehel rubriigis Eripakkumised kokkuleppel
*EVEA LIIKMELE – 1 reklaami avaldamine kas e-kirjas liikmetele, kodulehel ja/või Facebookis ühes kalendriaastas TASUTA
*EVEA LIIKMELE – bänner EVEA kodulehel üks kord aastas 2 nädalat TASUTA
Reklaami tootmis- ja kujunduskulud (bänner jms) kannab reklaami tellija
NB! Teenuste hindadele lisandub käibemaks

*EVEA liikmesoodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida liige kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.