Volikogu koosolekud toimuvad vähemalt kord kvartalis.

EVEA volikogu liikmed alates 10.06.2020

President:
HEIKI RITS
Outsourcing Partner OÜ
Email: heiki@evea.ee

Asepresident:
MARINA KAAS
ManNet Partners Baltics OÜ
Email: marina@evea.ee

Asepresident:
ILLE NAKURT-MURUMAA
Tondihobu OÜ
Email:  ille@evea.ee

Volikogu liige:
Valdek Haugas
Tripo OÜ
Email: valdek@tripo.ee

Volikogu liige:
Signe Sarah Arro
Pilguse Mõis OÜ
Email: signe@pilguse.ee

Volikogu liige:
Piret Kesküla
MTÜ Eesti Kosmeetikute Liit
Email: piretkeskyla@gmail.com

Volikogu liige:
Ron Luvistsuk
BFA Estonia OÜ
Email: ron@bfa.ee

Volikogu liige:
Märt Meesak
Parim Seltskond OÜ
Email: mmeesak@gmail.com

Volikogu liige:
Annika Küüdorf
Töökeskkonna Haldus OÜ
Email: annika@tkhaldus.ee

Volikogu liige: 
Kaul Nurm
Masmeko OÜ
Email: kaul.nurm@gmail.com

Volikogu liige: 
Vahur Suvi
Portal Invest OÜ
Email: vahur@netikink.eu

Volikogu liige: 
Meelis Tint
Liisbet Invest OÜ
Email: meelis@liisbet.ee

Volikogu liige: 
Mait Rungi
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Email: mait.rungi@eek.ee

Volikogu liige: 
Elo Kallas
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Email: elo.kallas@gmail.com

Volikogu liige: 
Mihkel Kübar
Music Estonia MTÜ
Email: mihkel@kurmu.com

Tutvu lähemalt, kes on EVEA volikogu liikmed:

VOLIKOGU LIIKMETE TUTVUSTUSED