Volikogu koosolekud toimuvad vähemalt kord kvartalis.

EVEA volikogu liikmed alates 12.06.2018

President:
HEIKI RITS
Outsourcing Partner OÜ
Email: heiki@osp.ee

Asepresident:
MARINA KAAS
ManNet Partners Baltics OÜ
Email: marina@datanet.ee

Asepresident:
JAKO LAANEMÄGI
Reinmaa & Partnerid Advokaadibüroo OÜ
Email:  jako@reinmaa.ee

Volikogu liige:
Martin Bristol
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Email: martinbristol@gmail.com

Volikogu liige:
Signe Sarah Arro
Pilguse Mõis OÜ
Email: signe@pilguse.ee

Volikogu liige:
Kadri Kullman
Dimela AS
Email: kadri@dimela.ee

Volikogu liige:
Ron Luvistsuk
BFA Estonia OÜ
Email: ron@bfa.ee

Volikogu liige:
Merike Mätas
Mahekaup OÜ
Email: merike.matas@gmail.com

Volikogu liige:
Ille Nakurt-Murumaa
Tondihobu OÜ
Email: info@tondihobu.ee

Volikogu liige:
Dainis Hirv
House of Beauty OÜ
Email: dainis@jolos.eu

Volikogu liige:
Annika Küüdorf
Töökeskkonna Haldus OÜ
Email: annika@tkhaldus.ee

Volikogu liige:
Kristjan Oad
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Email: kristjan.oad@eek.ee

Volikogu liige: 
Sirje Vällmann
ETNA Eestimaal MTÜ
Email: sirje.vallmann@gmail.com

Volikogu liige:

Andre Pere
Pink Taxi OÜ
Email: pere.andre1@gmail.com

Volikogu liige:
Vahur Suvi
Portal Invest OÜ
Email: vahur@netikink.eu