Volikogu koosolekud toimuvad vähemalt kord kvartalis.

EVEA volikogu liikmed alates 16.06.2022

President ja juhatuse esimees:
ILLE NAKURT-MURUMAA
Tondihobu OÜ
Email:  ille@evea.ee

Asepresident:
MARINA KAAS
ManNet Partners Baltics OÜ
Email: marina@evea.ee

Asepresident:
KAUL NURM
Masmeko OÜ
Email: kaul@evea.ee

Volikogu ja juhatuse liige: 
Mait Ruut
Raditex OÜ
Email: mait@raditex.ee

Volikogu ja juhatuse liige:
Märt Meesak
Parim Seltskond OÜ
Email: mmeesak@gmail.com

Volikogu liige:
Heiki Rits
Outsourcing Partner OÜ
Email:heiki@osp.ee

Volikogu liige:
Mae Kuldva
MTÜ Reisibüroode Liit
Email:mae@seasons.ee

Volikogu liige:
Siiri Sänn
Tuleviku Tulud OÜ
Email: Siiri.sann@gmail.com

Volikogu liige:
Kertti Viru
MTÜ Juuksurite Ühendus
Email: info@juuksuriteuhendus.ee

Volikogu liige:
Kaarek Kais
Advokaadibüroo Premium OÜ
Email: kaarel.kais@premiumlaw.ee

Volikogu liige: 
Andres Pästlane
Turismibusside ühing/Artengo OÜ
Email: andres.pastlane@gmail.com

Volikogu liige: 
Kadri Kullman
Dimedium Grupp AS
Email: kadri@dimela.ee

Volikogu liige: 
Elo Kallas
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Email: elo.kallas@gmail.com