Skip to main content

MÜÜGITINGIMUSED (liikmemaksu tasumisel pangalingiga)

Eesti Väike ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon MTÜ (EVEA) (reg.kood 80014387, Postiaadress: Tornimäe 7-9, 10145 Tallinn) pangalingi kaudu arvete maksmise MÜÜGITINGIMUSED

EVEA esitab oma liikmetele üks kord aastas liikmemaksuarved. Liikmemaksu suurus arvutatakse vastavalt kehtivale Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni liikmemaksu korrale (https://evea.ee/liikmeks-astumine/).

EVEA võib oma liikmetele ja teistele ettevõtetele esitada ka arveid reklaamide, üritustel osalemiste jt. teenuste eest, mis on enne arve esitamist tellija ja EVEA vahel kirjalikult kokku lepitud (e-mail, registreerimisleht jmt.).

Arve maksmisel makselingi kaudu –

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay

Krediitkaardiga maksmise võimalust ei ole.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele.

Eesti Väike ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Taganemisõigus

Kui liige lahkub EVEA-st enne kalendriaasta lõppu, siis tasutud liikmemaksu ei tagastata. Enne lahkumist koostatud kuid tasumata jooksva aasta liikmemaksuarvet ei krediteerita.

Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon  MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon MTÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Küsimuste korral kirjutada evea@evea.ee või helistada 6410920