5. oktoober 2021 | 09:30 11:40
Euroopa Komisjoni Eesti esindus

nii veebis kui kohapeal (tasuta)

Eesti taastekava seminar „Kriisist välja tugevamana” toimub 5. oktoobril kell 9.30 Ülemiste City Öpiku konverentsikeskuses (Kosmose saalis).

Seminaril arutatakse, milliseid võimalusi pakuvad Euroopa taastekava ja Euroopa Liidu uue eelarveperioodi vahendid Eestile ning millised on Eesti prioriteedid. Mis on Eesti majanduses ja tööjõuturul muutunud 5 aasta pärast, kui taastekava investeeringud peavad olema tehtud, ja 10 aasta pärast, kui Euroopa Liidu eelarveperiood lõpeb?

 Lähem info ja kava on siin.

Osalemiseks palun registreeru hiljemalt esmaspäeval, 4. oktoobril.

 Osaleda on võimalik nii kohapeal kui liituda veebi teel. Kohapeal osalejate arv on piiratud, registreeru esimesel võimalusel! Link üritusega liitumiseks veebi teel saadetakse vahetult enne ürituse algust Sinu märgitud e-posti aadressile. 

Seoses Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutega tuleb kohapeal ette näidata COVID-tõend (immuniseerimispass), mis kinnitab, et olete kas vaktsineerimiskuuri täielikult läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või andnud negatiivse PCR-testi tulemuse viimase 72 tunni jooksul. Kohapeal kiirteste ei tehta.

Kommentaarid