Skip to main content

MELT Innovatsioonifoorum

11. aprill 2023 | 09:20 19:00
Tallinna Kultuurikatel

Juba kaheksandat korda toimuval MELT Innovatsioonifoorumil on sel aastal 30 esinejat. Peaesinejaks on hollandlane Patrick Van der Pijl – Business Model Inc tegevjuht, inspiratsioonikõneleja ja innovatsioonistrateeg. Ta on konverentsidel esinenud üle 500 korra, enam kui 30 riigis, loonud üle 100 innovatsioonikiirendi ja nõustanud innovatsioonistrateegia loomisel mitmeid globaalseid ettevõtteid, nagu näiteks Hitachi, IKEA, Mars, Microsoft, The HEINEKEN Company ja Toyota Motor Corporation. Van der Pijl on bestselleriks saanud raamatu “Business Model Generation” autor, mida müüdi üle nelja miljoni eksemplari 37 keeles.

Lisaks tihedale programmile avatakse Kultuurikatlas ekspositsiooniala, kus saab lähemalt tutvuda Eesti ettevõtluse innovatsioonivaldkonna pärlitega nagu GScan, Hagen Bikes, BugBox, Funki, ThinFacility, Mati Foods, Krakul, 10Lines jt. Foorumile järgneb meeleolukas koosviibimine, mis loob konverentsi külastajatele võimaluse koostöövõrgustiku arendamiseks.

11.aprillil Tallinna Kultuurikatlas toimuv MELT Innovatsioonifoorum valmib koostöös Tallinna ettevõtluskeskuse, Tallinna Loomeinkubaatori ning teadus- ja ärilinnakuga Tehnopol.

Vaata ka teisi esinejaid ja tutvu programmiga www.melt.ee

Pilet hinnaga 60 eurot.