7. aprill 2022
Eesti filmimuuseum või virtuaalselt

7. aprillil 2022 toimub PARE konverents “Mõtte julgus – suuna selgus”, mille fookuses on innovatsioon juhtimises, usalduse loomine meeskondades ning säilenõtkuse kasvatamine.

Elame keskkonnas, kus määramatus on uus reaalsus ning COVID pandeemia jätkab müütide murdmist ja arengute kiirendamist nii juhtimises kui ühiskonnas laiemalt.

Parim, mida teha saame, on lahti lasta piiravatest mõttemustritest ja olla avatud uuele. Organisatsioonide strateegilisi valikuid suunavad üha enam säilenõtkus (resilience) ja kohanemisvõime (adaptability), kusjuures mõlemat on oluline arendada nii organisatsiooni kui indiviidi tasandil.

Üsna veendunult võib öelda, et hübriidtöö on tulnud, et jääda ning see avaldab mõju organisatsiooni toimimise kõikidele aspektidele. Kuidas tagada üheselt mõistetav inspireeriv ja selge suund, kui inimesed ei viibi igapäevaselt ühises füüsilises keskkonnas?  Millised juhtimispraktikad tagavad edu tänapäeva kiiresti muutuvas reaalsuses? Kuidas luua tiimides usalduslik õhkkond, mis on organisatsioonilise kohanemisvõime eelduseks? Kuidas kasvatada säilenõtkust  – võimet saada hakkama muutustega, keeruliste ja probleemsete olukordadega ilma iseennast kahjustamata.

On aeg on muutusteks, luues selgus oma mõtetes ja soovitud suundades, heites kõrvale iganenu ning proovides julgelt uusi praktikaid. Nii ka inimeste juhtimises.

Osale kohapeal või virtuaalselt PARE konverentsil, et tagada edu tänapäeva kiiresti muutuvas reaalsuses!

Kõikidele EVEA liikmetele kehtib PARE liikme hind, kui kirjutad lisainfo väljale märksõna “EVEA”. Sooduspilet kehtib kuni 14.02.2022.

Konverentsi programmi ja piletiinfo leiad www.parekonverents.ee.

PARE konverents_EVEA

Kommentaarid