3. juuni 2021 | 15:00 16:00
Digiagentuur Null Digital

veebiseminar

Digiagentuur Null Digital, Eesti Päevaleht ja Videal Productions korraldavad sel neljapäeval tasuta veebikoolituse väikeettevõtjatele, et aidata neil praeguses keerulises majandusolukorras turundustegevusi efektiivsemalt läbi viia.

Heategevusliku ettevõtmise eestvedaja Sten Skolimowski sõnul on paljud kodumaised väikeettevõtted keerulises seisus ning kaotanud viimase aasta jooksul suure osa oma käibest. “Tuhandete ettevõtete jaoks on lähikuud kriitilised ning soovime neid selles raskes olukorras aidata,” lisab turundusekspert. “Iga samm ja otsus on tähtsaimad kui kunagi varem ning meie koolituse järel saab vajalikke samme tulemuslikumalt astuda.”

Null Digital turundusekspertide koolitus aitab väikeettevõtetel paremini silma paista ning targalt valitud kanalite kaudu professionaalselt teostatud visuaalide ning sisuga sobiva sihtgrupini jõuda. “Toome tunniajase koolituse jooksul välja need kõige olulisemad digiturunduse põhitõed ning nipid, mida väikeettevõtja saab kohe rakendama hakata. Lisaks jagavad mitmed digiturunduse eksperdid oma kogemusi ning nõuandeid, mis põhinevad reaalsetel praktikatel,” kinnitab Skolimowski.

Koolitust modereerib Eero Reinu ning sisulise poole toob kuulajateni Null Digital digistrateeg Joosep Raudsepp. Lisaks toimub paneeldiskussioon, kus parimatest praktikatest räägivad fotograaf ja sisulooja Alina Birjuk, Ampler Bikes turundus- ja müügijuht Ott Ilves ning Idu kiirtoidubrändi kaasasutaja Ailar Väärtmaa.

Tasuta digiturunduse koolitus toimub sel neljapäeval, 3. juunil kell 15.00 veebilehel epl.ee/digikoolitus. Koolitust saab samal lehel ka hiljem järele vaadata.

Lisainfo:

Sten Skolimowski

+372 5622 9896

Kommentaarid