Skip to main content

Veebiprogramm „E-kaubanduse baaskursus”

mai 31, 2021 juuni 16, 2021
Maakondlikud Arenduskeskused MTÜ

Maakondlikud Arenduskeskused on avanud kandideerimise  veebiprogrammi: „E-kaubanduse baaskursus”. Tegemist on tervikliku koolitusprogrammiga, mis annab teadmised alates e-poe loomisest kuni selle turundamiseni. Kursus koosneb 3 moodulist ja 6 koolituspäevast, kokku 36 akadeemilist tundi. Koolituspäevad toimuvad veebiplatvormi Zoom kaudu.

Toimumisajad: 31.05; 01.06; 10.-11.06; 15.-16.06.2021 kell 10-16:00 Osalustasu: 133€. Koolitusel osalemist käsitletakse ettevõtete puhul vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

E-kaubanduse baaskursuse teemad:

  • I moodul: e-poe loomine WooCommerce põhjal ja otsingumootoritele optimeerimise (SEO) põhitõed, sh seoses e-poe struktuuri ja sisu loomisega.
  • II moodul: digiturunduse võimalused Google’is ja sotsiaalmeedia kanalites, sh tulemuste mõõtmine.
  • III moodul: e-kaubandusega seonduv seadusandlus ja transpordi korraldamine.

Koolitusi viivad läbi: Lavii strateeg Timo Porval, Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg Priit Kallas ning TesteShop e-kaubanduse strateeg Signe Kõiv.

Osalema on oodatud tegutsevad ettevõtjadkes soovivad e-kaubandusega alustada. Osalemiseks saab koolitusprogrammile kandideerida kuni 16. maini ning seejärel valitakse kõikide seast välja 30 ettevõtjat, kes pääsevad gruppi.

Lisainfo ja kandideerimine: https://www.arenduskeskused.ee/e-kaubanduse-baaskursus/