Filmitegija OÜ pakub EVEA liikmetele reklaami oma saadetes. Keskendume maaelust, haridusest, metsandusest ning ametitest dokuseeriate ning filmide tootmisele ja levitamisele Baltimaades.
Praegu tegeleme saadete ”Küla Jutud” ning ”Metsa Jutud” 2. hooaja tootmisega. Oleme läbimas uuenduskuuri saatejuhi ning sisu poolest. Otsime ettevõtteid, kes soovivad ennast või oma tooteid ja teenuseid laiemale publikule tutvustada. Teeme igale ettevõttele nende vajadustest lähtuvalt personaalse pakkumise. EVEA liikmetele pakume kuni -20% soodustust.
Enne vabalevi kadumist tegime koostööd Tallinna TVga. Nüüd teeme koostööd Ekspress Grupiga ning levitame oma saateid Maalehe veebis (200 000 klikki päevas) ja DelfiTVs ning teeme sihitud kampaaniaid Facebookis (keskmiselt 8000-9000 vaatamist). Eraldi näitena võib välja tuua Pajumäe talu. Meie osa Facebookis näidates tõusis nende e-poe külastatavus 3000 inimeseni.

Lisaks oleme eetris EntusiastTVs, mis on Tartus tegutsev üle-eestilise levikuga väikekanal. Ning läbirääkimised käivad Läti-Leedu väikekanalitega, mida on meie portfellis 12, mis annab potensiaalseks vaatajaskonnaks ligi 150 000 vaatajat.

Kontakti saab e-maili – andres@filmitegija.ee või telefoni teel 58119891.
Andres Lainela produtsent/autor
Saadete näidised :
1. ”Küla Jutud”
 2. ”Metsa Jutud”
Kommentaarid