Skip to main content

GoGoNano OÜ

22 mai, 2023

GoGoNano on nanotehnoloogilisi kaitse-ja puhastusvahendeid ning tarvikuid pakkuv Eesti startup, mis sai alguse aastal 2013.

Toodame, arendame ja turustame unikaalseid ning kasulikke vett ja mustust hülgavaid tooteid, aidates seeläbi kaitsta ning hooldada erinevaid pindu, materjale ja esemeid. Tootmisel kasutame kõige kaasaegsemaid vahendeid ja keskkonda mitte kahjustavaid ning jätkusuutlike koostisosi.

 Meie missiooniks on tutvustada inimestele ning ettevõtetele uue ajastu nanotehnoloogilisi võimalusi, et muuta igapäevased toimetused lihtsamaks ja vähem aeganõudvateks ning seda kõike keskkonda koormamata. GoGoNano kaitse-ja puhastusvahendid aitavad vähendada koristamisele kuluvat aega ligi 80% võrra ja võtlevad aktiivselt äraviskamiskultuurist põhjustatud probleemidega. Liiga tihti valime me tänapäeval esemed, mis on odavad ja ebakvaliteetsed ning mille me pärast lühikest kasutusaega ära viskame. Kui niimoodi talitavad kõik inimesed, viib see ületootmise, hoolimatu saastamise ning suurte keskkonnamõjudeni.

 Selle asemel, et oma esemeid pidevalt ära visata ning uusi asemele osta, kaitse neid GoGoNanoga – nii võid olla kindel, et sulle kallid esemed kestavad nii kaua kui võimalik.

GoGoNano puhastus-ja kaitsevahenditega:

Nanokaitse elektroonikele – Kriimuvastane vedel ekraanikaitse – Liquid Shield

Nanokaitse sõidukitele – Isepuhastuv ja nähtamatu nanokaitse autole – Liquid Skin

Nanokaitse sõidukitele – Vett ja mustus tõrjuv nanokaitse riietele ja jalanõudele – Stay Dry

Uus EcoProtect veekindluse taastaja riietele ja jalanõudele.

Kas oled kunagi mõelnud, et võiks olla lihtsasti peale kantav ja ohutu viis, et kaitsta jalanõusid ja riideid vihmaste ja mudaste Eesti ilmade eest? Tutvustame kodumaise GoGoNano uusimat kaitsevahendit – EcoProtect on pihustatav veekindluse taastaja, mis kaitseb kõiki sünteetilisest või looduslikust tekstiilist, nahast, seemisnahast, nubukist ja Gore-Tex materjalist esemeid. Kasutades nanotehnoloogiat, töötasime välja 100% loodussõbraliku veekindluse taastaja mis on mõeldud pakkuma nähtamatut, hingavat ja pikaajalist kaitsekihti kõikidest materjalidest esemetele. Ühekordse pihustamisega saate olla kindlad, et teie esemed on kaitstud kulumise, vee, mustuse ja UV-kiirguse eest 6-12 kuud pärast kasutamist. Tehnoloogia Oleme pühendunud pakkumaks kõikide pindade ja esemete jaoks kõrgeimat kaitset, samal ajal edendades säästlikkust ja keskkonnaalast vastutust. Praegu sisaldavad enamus turul olevatest kaitsevahenditest kahjulikke komponente nagu fluorosüsivesinikke ja lahusteid ning on pakendatud aerosoolidesse. Saadaval olevad mittetoksilised alternatiivid, koosnevad sageli petrokeemilistest koostisosadest ning pakuvad turustandardist tunduvalt madalamat kaitse- ja kvaliteeditaset. Seetõttu tõime turule universaalse ja kõrgkvaliteetse toote, mis ei sisalda kahjulikke koostisosi ning pakub parimat võimalikku kaitset kõikidele materjalidele järgides kõrgeimaid keskkonnanõudeid. EcoProtectis kasutatavad koostisosad on mittetoksilised ning lagunevad looduses 20-30 aastaga liivataoliseks struktuuriks, tagades seeläbi turvalise ja jätkusuutliku lahenduse. Hoolitsege oma esemete eest, et saaksite neist pikemalt rõõmu tunda ilma vajaduseta uute vastu välja vahetada!

EVEA liikmetele kogu tootevalik -15% sooduskoodiga “EVEA2023”. Sooduskood sisestada kassas. Kehtib ka juba soodushinnaga toodetele. Soodustus kehtib liikmele, kel ei ole liikmemaksuvõlga.