Skip to main content

MIS ON SME2B?

Uus koostööplatvorm #SME2B on loodud selleks, et pakkuda nii Euroopas kui ka mujal tegutsevatele (väikese ja keskmise suurusega) ettevõtjatele personaalset küberruumi võrgustike loomiseks ja äri tegemiseks.

Nimetatud platvormiga liitudes saad juurdepääsu tuhandetele ärivõimalustele oma riigis ja välismaal.

Vaid mõne klõpsuga leiad uusi kliente, partnereid, pakkujaid, väärtuslikke teenuseid ja tooteid, saad registreeruda huvitavatele veebiseminaridele ja üritustele, luua sisseehitatud videokõnede ja sõnumsidesüsteemi kaudu isiklikke kontakte. Saad esitleda oma teenuseid ja tooteid koos fotode, logode ja videotega.

Kõige isiklikum ja otsesem “ärikataloog”, mida on võimalik leida. Ilma lõputute reklaamide, ilma vahu üleskeerutamise ja turundustegevuseta: lihtsalt inimesed, ettevõtted ja äri.

Liitu aadressil https://sme2b.eu.

SME2B on koostööplatvorm VKEdele, mille on loonud Euroopa suurim vabatahtlikult organiseeritud väikese ja keskmise suurusega ettevõtete keskliit European Entrepreneurs CEA – PME, mille liige on ka EVEA.

Isegi kui Su tegevus täna piirdub vaid Eestiga, siis soovitame Sul vaadata ka piiri taha ja ennast nimetatud platvormi võimalustega kurssi viia.

Loodame, et nimetatud platvorm aitab Sul oma tegevuses jõuda järgmiste kõrgusteni!

Uuri järele!