Skip to main content

PARIM START – AASTA ALUSTAV ETTEVÕTE 2023

15 jaanuar, 2024

Ettevõte on mikro-, väike- või keskmine ettevõte (VKE).

Ettevõte on asutatud peale 1.07.2020. Olemas vähemalt kaks majandusaasta aruannet. Hea tulemus on saavutatud võimalikult väikese alginvesteeringu toel. Toode või teenus, mida ettevõte pakub, annab oma originaalsuse/innovatiivsusega ettevõttele turul tugeva konkurentsieelise. On loonud uusi töökohti. Ettevõte on näidanud ekspordivõimekust. Ettevõte on tegutsenud vähemalt kaks tervet majandusaastat.

Konkursil ei saa osaleda ettevõtted, kellel on kehtivad (maksu)võlad.

Konkursil osalemiseks tehke klikk lingil Parim start,laadige ankeedi fail oma arvutisse, täitke ära ja saatke e-postiga evea@evea.ee, lisades märgusõna “Konkurss Eesti Ettevõtlik Vaim”.

Ettevõte: Registrikood Asutamise aeg Kontaktisik Telefon E-post Koduleht, sotsiaalmeedia Ettevõtte tegevusala ja paari viimase aasta tegevuse ja saavutuste lühikirjeldus Motivaatorid ettevõtte loomiseks Mis oli ettevõtte loomise põhiline ajend. Kirjeldage oma äriideed. Mis on ettevõtte põhiline konkurentsieelis? Toote või teenuse uuenduslikkus. Edasise kasvu potentsiaal. Enne ettevõtte asutamist olite palgatöötaja, tudeng, kodune, töötu või olite juba ettevõtja. Töötajad Töötajaid 2022. aastal Töötajaid 2023. aastal Ühiskondlik aktiivsus Ettevõtjate ühenduste, vabaühenduste või KOV  juhtorganite (juhatus, nõukogu, volikogu) töös osalemine. Piirkondlik (vald, linn, maakond) ettevõtjate või kogukondlik organisatsioon, mille liige ollakse Üleriigiline ettevõtjate organisatsioon, mille liige ollakse (sh. erialaliit) Täitke ankeet ära ja saatke e-postiga evea@evea.ee, lisades märgusõna “Konkurss Eesti Ettevõtlik Vaim”. Tähtaeg 15.02.2024