EVEA uus koostööpartner on hiljuti avatud Eesti toidu teemaveeb Ehemaitse.ee, mis koondab endas kohalikud toidutootjad ja -kohad ning kohaliku toidu austajad, pakkudes seeläbi toidutootjaist EVEA liikmetele head võimalust enda ettevõtte tutvustamiseks.

„EVEA alustas koostööd portaaliga Ehemaitse.ee, mis on kohalikku toitu väärtustava väikeettevõtja jaoks uus otseturunduse kanal, aidates jõuda lõpptarbijani. Meie liikmeskonnas on kasvav arv väikseid ja keskmisi toidutootjaid ja toitlustajaid, kellel on tippkvaliteediga kohalikud tooted, kuid kelle põhilised kitsaskohad on jõudmine jaekaubandusvõrku või suurema klientuuri tähelepanu pälvimine,” kommenteeris EVEA asepresident Marina Kaas koostöö tagamaid.

“Ehemaitse.ee viib tootja või toitlustaja vahetult kokku lõpptarbijaga. Panustame ka oma kogemustega portaali ülesehitusse, mistõttu saavad EVEA liikmed kasutada portaali teenuseid väga headel tingimustel, millest väiketootjad tihtilugu turundustegevuses puudust tunnevad,“ lisas Kaas.

„Meie eesmärk on panna õlg alla kodumaiste toidutootjate, sh ka väike- ja mikrotootjate tegemiste toetamisse läbi nende uudiste ja edulugude kajastamise ja otsekontaktide loomise tarbijatega. Soovime olla nii Eesti toidutootjate, kuid ka kodumaise fookusega toidukohtade usaldusväärne meediapartner ja turunduskanal,“ rääkis portaali Ehemaitse.ee asutaja ja pidaja Kairi Oja.

Oja sõnul teevad nad juba täna koostööd Saaremaa kohalikke tootjaid ühendava märgisega EHTNE, Võrumaa väiketootjaid ühendava katusorganisatsiooniga Uma Mekk, Maaeluministeeriumi, Eesti Toiduainetööstuste Liiduga ja paljude teistega. „Hea meel on tervitada  EVEAt uue partnerina,“ märkis Oja.

Ehemaitse.ee veebilehel ja sotsiaalmeedia kanalites saab lugeda uudiseid Eesti toidutootjate ja toitlustuskohtade toodete ja teenuste kohta, ettevõtted saavad tutvustada ettevõtmist vastavalt enda nägemusele ja võimalustele, sh tooteid ja teenuseid toidutootjate ja toitlustuskohtade kataloogis, saada inspiratsiooni Eesti toidu retsepti rubriigis olevatest retseptidest. Samuti on olemas toidutootjate ja kodumaiste toidukohtade tööpakkumiste rubriik, et aidata tootjail leida vajalikku tööjõudu.

Lisainfo:

Vaata lähemalt ehemaitse.ee TEENUSEID!

Kontakt:

Marina Kaas

EVEA asepresident

Tel: 50 21 484

E-post: marina@evea.ee

https://www.facebook.com/evea.ee/

 

Kairi Oja

OÜ Freelancewriting

tel: + 372 56 886 286

e-post: info@ehemaitse.ee

www.ehemaitse.ee

Facebook: ehemaitse.ee

Instagram: ehemaitse.ee

Kommentaarid