IBCCS TAX rahvusvahelised maksunõustajad pakuvad eripakkumisena EVEA täisliikmetele esmase konsultatsiooni TASUTA.

 

IBCCS TAX

 

Kes on IBCCS TAX nõustajad? Oleme pika kogemusega, ning kõrgeima rahvusvahelise akrediteeringuga ADIT (Chartered Institute of Taxation) maksunõustajad. Saame pakkuda ettevõtete asutamise ja haldamise teenust läbi oma rahvusvahelise võrgustiku rohkem kui 30 riigis.

Ettevõtte või struktuuriüksuse asutamine teise jurisdiktsiooni võib olla hea viis efektiivsuse ja konkurentsivõime tõstmiseks. Tänapäeval ei ole maksude efektiivne planeerimine ainult suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid on seoses kasvava kapitali mobiilsusega üha aktuaalsem ka väike- ning keskmise suurusega ettevõtete, ning isegi füüsiliste isikute puhul. Meie rahvusvahelise kogemusega eksperdid pakuvad teile tuge leides individuaalselt optimaalsed lahendused vastavalt teie ettevõtte spetsiifikale.

Konsultatsiooni kokku leppimiseks kirjuta sissejuhatav email aadressile estonia@ibccs.tax pealkirjaga EVEA konsultatsioon.

Soodustust saab EVEA liige, kellel puudub liikmemaksuvõlg. Kui Sul on soovi uurida, kas on jäänud võlg EVEA ees üles, palun kontakteeru: raamatupidamine@evea.ee.

Muudes küsimustes kirjuta palun: virge@evea.ee.

 

Kommentaarid