Skip to main content

REISITEENUSED

Reisiteenuste e-platvorm HEI Online

EVEA teeb koostööd rahvusvahelise hotellide ja reisiteenuste sooduspakkujaga Hotel Express International. Liikmena saad tasuta kasutada broneerimisportaali HEI Online ning säästa keskmiselt 20% hotellidelt ja 28% lennupiletidelt. Lisaks 360 000+ hotellile üle maailma, saad 20%-lise soodustuse SIXT autorendilt ja 10-15%-lise soodustuse lennujaamade VIP-ootesaalides. HEI Online pakub soodustusi ka piletitele üle maailma toimuvatele spordi- ja meelelahutusüritustele.

HEI Online on kinnine portaal, ligi pääsevad vaid lepingu sõlminud suurkliendid. Keskmiselt on HEI Online hinnad 20% soodsamad kui samade tingimustega pakutavad hotellide hinnad teistes, avatud juurdepääsuga portaalides, nt Booking.com või Hotels.com. Lennupiletid on keskmiselt 28% soodsamad ning lisaks saad kombineerida lennufirmasid, mis omavahel koostööd ei tee. Broneerimiseks on vajalik rahvusvahelise krediitkaardi olemasolu. Võimalik on korraga broneerida mitu hotellituba. Reeglina sisaldab HEI hind hommikusööki ning tellimust on võimalik tasuta tühistada, kui see on tehtud varem kui 48 tundi ette. Teenust saavad kasutada kõik liikmesettevõtte omanikud ja töötajad. Individuaalsed ligipääsukoodid saadetakse kõigile EVEA liikmetele.

Lisakoodide saamiseks saada meile oma soov aadressil hei@evea.ee. EVEA soodustuste kasutamise eelduseks on liikmemaksuvõla puudumine. Liikmemaksu seisu saab kontrollida kirjutades aadressile: raamatupidamine@evea.ee.

SISENE SIIN!