Eesti Disainikeskus kutsub osalema praktilisel kahepäevasel ringdisaini koolitusel ‘‘The Ecodesign Learning Factory‘‘, mis toimub 14. ja 15. novembril 2019 Lutheri masinasaali seminariruumis (Lutheri Kvartal, Vana-Lõuna 39/1-9, Tallinn). Koolitus toimub inglise keeles.

Osalustasu: 200 € + km inimese kohta*

* EVEA liikmetele: Ühest ettevõttest mitme inimese osalemise korral on hind 160 € + km

‘‘The Ecodesign Learning Factory‘‘ on suunatud eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, ärimudelite arendajatele, disaineritele, inseneridele, koolitajatele, disainiõppejõududele ning idufirmadele, kes on huvitatud ringdisaini meetoditest. Ettevõtetel on antud koolitusel kasulik osaleda just seetõttu, et tegemist on nö meeskonna-koolitusega uute ärivõimaluste väljaselgitamiseks. Võite tulla oma idee/probleemiga ning idee sobivusel asutakse seda koolituse käigus lahendama.

TUTVU PÄEVAKAVAGA
Registreeri SIIN (registreerimise tähtaeg on 12. november 2019)

Facebooki sündmus

Mis on ‘‘The Ecodesign Learning Factory‘‘ ?

‘‘The Ecodesign Learning Factory‘‘ on praktiline, loov, uuenduslik ja lõbus kahepäevane interdistsiplinaarne ringdisaini koolitus, mille meetodeid on lihtne oma igapäevatöös rakendada.

‘‘The Ecodesign Learning Factory‘‘ käigus saab teada:

– Kuidas töötada välja toode, mis lähtub ringmajanduse põhimõtetest?

– Kuidas kasutada ringdisaini meetodeid ?

– Kuidas minimeerida oma toodete või teenuste keskkonnajalajälge?
– Kuidas kasutada uusi tööriistu ja meetodeid, mille on välja töötanud ringdisaini eksperdid?

– Kuidas saada abi ringmajanduse ja ringdisaini tugivõrgustikust?

Eelised ettevõttena kui olete läbinud Learning Factory koolituse:

– Püsite konkurentsis – saate kasu ringmajanduse võimalustest;

– Kasutate innovatsioonimootorina ringdisaini;

– Tugevdate oma mainet jätkusuutlikust ettevõttest;

– Optimeerite protsesse, tooteid ja teenuseid ning säästate sellega kulusid.

Koolitajad:

Tapani Jokinen


Tapani on Fraunhofer IZMi disainikonsultant, strateegilise ja ringdisaini nõustaja. Lisaks on ta Soomes jätkusuutliku puzzletelefoniga tegutseva Soome idufirma Circular Devices peadirektor. Enne disaininõustamist ja Puzzlephone’i oli ta Microsoft/Nokia disainiportfelli ja strateegia juht. Tapani poolt disainitud tooteid on kogu maailmas müüdud ​​üle 400 miljoni, sealhulgas ikooniks saanud Nokia 3310. Tapani on ühtlasi ka üks ‘‘The Ecodesign Learning Factory‘‘ koolituse autoritest.

Ronja Scholz


Ronja on TUB/ Frauenhofer IZM elektroonikaülese jätkusuutlikkuse õppetooli teadur ja teenusedisainer. Juba tööstusdisainiõpingute ajal keskendus ta ökoloogilisele disainile ning jätkusuutlike toodete ja kasutajakogemuste loomisele. Ronja on töötanud disaini-meeskondades üle kogu maailma, kus ta on kasutanud teenusedisainimeetodeid innovaatiliste kasutajakesksete toodete loomiseks. Enne TU Berlin Fraunhoferi IZM-ga liitumist on ta töötanud innovatsioonijuhi ja teenusedisainerina erinevates meeskondades 3D-printimise ja nutika tootmise valdkonnas, uurides võimalusi uute ressursside säästmiseks tootmises ja tarneahelate loomises. Ronjal on kogemus terviklike turupõhiste lähenemisviiside välja-töötamisel, mis arvestaksid inimesi, tehnoloogiaid ja äritegevust. Kogenud ja inspireeriva koolitajana aitab ta meeskondadel kasutada oma parimat potentsiaali.

Tapanile ja Ronjale lisandub ka Florian Hofmann, kes on ringmajanduse ärimudelite ekspert.

Rohkem infot Learning Factory kohta ECO Design Circle veebilehel. Ringidisaini eestikeelsed materjalid leiab Disainikeskuse veebilehel.

Koolitust toetab EAS Euroopa Regionaalfondi vahenditest.

Kommentaarid
alates kuni
ical Google outlook KOOLITUS SÜNDMUSED