Skip to main content
11 september, 2017

East Invest 2

11 september, 2017
EVEA osaleb üle-euroopalises koostööprojektis East Invest 2, mille raames arendame koostööd ettevõtlusorganisatsioonidega EL-ist ja 6-st Ida-partnerluse riigist: Ukraina, Valgevene, Moldova, Gruusia, Armeenia ja Aserbaidžaan. Projekt ise sai alguse 2014 aasta septembris.
Projekti ühe tegevusena arendame koostöös Valgevene ja Malta partneritega koostööpakkumiste portaali, kus EVEA-ga sarnaste organisatsioonide liikmed üle Euroopa saavad avaldada oma müügi-, ostu või muid  koostöösoove ja parandada oma ligipääsu välisturgudele. Portaali partneriteks kaasatakse ettevõtlusorganisatsioonid kõigist EL ja Idapartnerluse riikidest (kokku 33 riiki). Portaal seotakse kõigi osalevate organisatsioonide kodulehtedega ning sellele tehakse reklaami ka riiklike struktuuride abil, nagu EAS.Liikmetele saab toodete ja teenuste reklaami avaldamine olema tasuta. Samuti on kuulutuste lugemine avatud kõigile tasuta.
Lisaks arendame koostööd ka Eesti- Ukraina- Saksamaa suunal. Ukrainas on meie partneriks Ukraina Käsitööettevõtjate Koda (RPU-Реміснича Палата України). Koostööpartner Saksamaal on arunguabiorganisatsioon Sequa. Vaata lisa: https://www.east-invest2.eu.