18. aprill 2024 | 10:00 11:30
Raja 15, Tallinn

Tallinna ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja “Ettevõtlusakadeemia 2024” tasuta seminaril 18. aprillil 2024 kell 10.00-11.30.
Seminari viib läbi Marko Saag, Advokaadibüroo ATTELA partner/vandeadvokaat ja Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi lektor

Toimumiskoht: TalTech Mektory Innovatsiooni HUB, 0-korrus, ruum MEK-031

Piiriüleses tegevuses on oluline tuvastada, millises riigis kuuluks tegevus maksustamisele. Loengus käsitleme peamisi piiriülese tegevusega kaasnevaid maksuriske ning anname ülevaate sellest, millistes riikides peaks piiriüleselt tegutsevatele töötajatele makstavat palka maksustama tulumaksuga ja sotsiaalmaksuga ning sellest, millistel juhtudel tekib ettevõtjatel teises riigis kohustus maksustada oma kasumeid.

Marko on Advokaadibüroo ATTELA partner/vandeadvokaat ja rahvusvahelise maksuõiguse lektor Tallinna Tehnikaülikoolis. Ta on professionaalse nõustamisega tegelenud 20 aastat, on avaldanud mitmeid artikleid ja raamatuid ning oodatud esineja mitmetel seminaridel ja konverentsidel. Marko nõustab kliente ka äriõiguse, M&A ning pangandus- ja finantsõiguse valdkonnas. Ta on raamatute “Siirdehinnad Eestis” autor ning “Erisoodustused” kaasautor.

Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda
Registreerimisvorm

Kommentaarid