Skip to main content

Narva-Jõesuu ärikonverents

mai 6, 2022 | 10:00 am 5:00 pm
Meresuu Spa & Hotel, Narva-Jõesuu

Kuidas käia kaasas muutustega majanduses

Narva-Jõesuu Linnavalitsus kutsub Teid osalema 06. mail 2022 kell 10.00 Meresuu Spa&Hotel´is toimuval Narva-Jõesuu ärikonverentsil.

Konverentsi peateema: MAAILM ON MUUTUNUD – JA MUUTUSED JÄTKUVAD

Muutuste sagedus ning ulatus on kasvutrendis. Praegustel ebakindlatel aegadel on oluline pidada dialoogi ning hoida sarnast inforuumi piirkonna otsustajate vahel. Pandeemia järgselt ja äärmiselt ebakindlas poliitilises olukorras Euroopas, kus rohepööre paneb pead pingutama ja otsustajate laual on iga päev uued teemad, mis mõjutavad kõiki, on tarvis tegeleda eripalgeliste otsuste ja lahenduskäikudega. Mida teha, et olla kindel, et ikkagi meie valitseme maailma? Kuidas käia kaasas muutustega, mida arvestada ja mismoodi toetada piirkonna arengut, kogukonna liikmeid ja tuleviku konkurentsivõimet ja üksikisikuid, kes igapäevaselt oma tööd teevad ja oma elu elavad.

Teemal räägivad kaasa:

– majanduslikust olukorrast Raivo VareMihkel Nestor ja Ahti Asmann; – investeeringutest ja ekspordist Jaanus MikkAnneli Andresen ja Argo Saul; – tööjõust ja muutuvatest ärimudelistest Martin RajasaluKarin KünnapasKarina Küppas; – praktilist infot regiooni ettevõtjatele jagavad Kaupo Sempelson ja Teet Kuusmik; – energeetika valdkonnast Andres Vainola.

Konverentsi modereerib Maarika Honkonen.

Konverents on eesti keeles sünkroontõlkega vene keelde.

Täpne kava ja registreerimislink on kättesaadav siit: https://narva-joesuu.ee/njari22