GoGoNano on 2013. aastal Eestis loodud puhastus- ja kaitsevahendite kaubamärk, mille eesmärk on kaitsta jätkusuutliku kõrgtehnoloogia abil nii esemeid kui ka inimesi kahjulike välismõjude eest. GoGoNano toodete hulka kuuluvad:

Uus toode – EcoProtect veekindluse taastaja riietele ja jalanõudele

EcoProtect on pihustatav veekindluse taastaja, mis kaitseb kõiki sünteetilisest või looduslikust tekstiilist, nahast, seemisnahast, nubukist ja Gore-Tex materjalist esemeid. Kasutades nanotehnoloogiat, töötasime välja 100% loodussõbraliku veekindluse taastaja mis on mõeldud pakkuma nähtamatut, hingavat ja pikaajalist kaitsekihti kõikidest materjalidest esemetele. Ühekordse pihustamisega saate olla kindlad, et teie esemed on kaitstud kulumise, vee, mustuse ja UV-kiirguse eest 6-12 kuud pärast kasutamist.

 

Kui tahad ohutult, jätkusuutlikult ja tõhusalt kaitsta end, oma lähedasi ning oma esemeid, külasta GoGoNano e-poodi ja uuri lähemalt www.gogonano.com.

EVEA liikmetele kogu tootevalik -15% sooduskoodiga “EVEA2023”. Sooduskood sisestada kassas. Kehtib ka juba soodushinnaga toodetele. Soodustus kehtib liikmele, kel ei ole liikmemaksuvõlga. Selle kohta saab küsida kirjutades: raamatupidamine@evea.ee.

Kommentaarid