Järgmisel kolmapäeval, so 11. septembril toimub EVEA juhtkonna ja väliskaubandus- ja  infotehnoloogiaministri Kert Kingo kohtumine, mille üks eesmärk on arutada väikeettevõtjatele olulisi teemasid.

Oleme saanud liikmetelt, aga ka väljaspoolt organisatsiooni ettevõtjatelt e-kirju muredega. Kui tunned, et Sul oleks oluline, väikeettevõtjat puudutav mure rääkida, siis palun tee seda kohe, et võimalusel saaksime jagada ministriga.

Kui aga hetkel king väga kõvasti kusagil ei pigista, siis tea, et kogume ka jooksvalt ettevõtjate muresid ja/või markantseid lugusid suhtlusest riigi, ametnike ja suurfirmadega. Oleme teinud seda SMEtoo kampaania nime all. Loe lähemalt SMEtoo kampaaniast SIIN!

Palun saada oma mure, mõte või ettepanek aadressile: evea@evea.ee. Kiri võib olla vabas vormis. Kui soovid, et arutaksime teemat ministriga, siis saada palun hljemalt 10. septembri õhtuks. Aitäh!

Kuidas kohtumine ministriga teoks sai? 😊

Meenutuseks, et vahetult pärast EVEA presidendi Heiki Rits`i intervjuud Äripäeva raadiohommikus (alates 42. minutist) juulikuus võttis EVEAga isiklikult ühendust väliskaubandus- ja IT-minister Kert Kingo. Nimelt avaldas Heiki raadiosaates ettevõtjate muret selle kohta, et ei saada päris täpselt aru, kes tegeleb ministritest üldisemalt ettevõtlusega.

Minister Kingo kirjutas EVEA presidendile saadetud e-kirjas järgmist: “Mul on hea meel teile selgitada, et kuigi minu ametinimetus on väliskaubanduse- ja IT minister, on minu vastutusalas ka palju muid tegevusi, sealhulgas kogu ettevõtlusvaldkond. Sõltumata ametikoha nimetusest on minu „tööpõld” väga lai. Seega ei tasu lasta end ametinimetusest eksitada ja ettevõtjad võivad olla kindlad, et tugi valitsuse tasandil on nende jaoks vajadusel olemas. Julgustan igati väikese ja keskmise suurusega ettevõtete esindajatel (EVEA) oma muredega minu poole pöörduma. Kui on laiemaid teemasid, kus riik saab ettevõtjatele abiks olla, siis soovin sellest kindlasti teada.”

Kommentaarid