KALEV SPA – KOHT, KUS SUVI KESTAB AASTARINGSELT!

Soodustused EVEA liikmetele: veekeskuse, spordiklubi, ilu-ja tervisekeskuse teenustest – 15% (letis ja e-poes), restoran Allee a la carte menüüst – 10%. Soodustused ei kehti rahalistele kinkekaartidele ja Kalev Spa pakettidele (päevaspaad või sünnipäevapaketid). Küsi salasõna: teenused@evea.ee.

Kalev Spa on paik, kus kaasaja trendid ning mugavus kohtuvad läbi ajaloo kulgenud traditsioonide ning väärtustega. Oma aja silmapaistvamast ujulast on tänaseks päevaks saanud meeli paitav lõõgastuspaik, kus tegevusi jagub igas vanuses külastajale.

Kalev Spa veekeskus pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastajale. Teid ootavad liutorud, suur lõõgastusala – ringvoolubassein ning erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein. Laste rõõmuks on 4 liutoru koos 67-meetrise tuubitoruga, lisaks atraktsioonidega väikelaste bassein ning 4-7-aastastele mõeldud ujumisbassein.

Saunasõprade kasutada on uus auru- ja aroomisaun (45-50°C), sanaarium (50°C) ning loomulikult ka klassikalised leilisaunad (80°C ja 90°C). Lapsevanemad saavad nautida ainult täiskasvanutele mõeldud Sauna-Oaasi lõõgastusala.  EVEA soodustus – 15%.

Kahel korrusel paiknev Sauna-Oaas on meeli paitav rahupaik keset pealinna katkematult tempokat argielu. See on koht, kus saad segamatult nautida iseenda, oma kaaslase või lähedaste sõprade seltskonda, värskendades nii oma argielu! Sind ootavad eriilmelised basseinid ning keha ja vaimu tasakaalustav saunamaailm koos Eestis ainulaadse Troopilise Oaasiga, mis on kui rännak lopsakasse vihmametsa. Oaasi teine korrus on hubase lõõgastusala päralt, kus kõiki külalisi teenindab baar värskendavate jookide ning snäkkidega. EVEA soodustus – 15%.

Kalev Spa 4* hotellis on ka mitmekesiseid heaoluteenuseid pakkuv salong Ilu & Tervis kust leiab põhjaliku valiku hoolitsusi. Spaamõnusid saavad nautida ka lapsed, pakume lastele mõeldud klassikalist massaaži ja rikastavat niisutust, puhates just nagu emme ja issi! EVEA soodustus – 15%.

Kalev Spa on suurepärane peatumispaik kõikidele spordisõpradele, sest siin asub avar ja hästi varustatud spordiklubi, kus on võimalik tegeleda treeningutega iseseisvalt või osaleda rühmatreeningutes, mille valikus on nii jõulisemad kui ka kehale ja vaimule suunatud treeningstiilid. Kui treeningud kuival maal ei ole Sinu jaoks, siis spetsiaalses vesiaeroobika ja 50-meetrises sportbasseinis on võimalik osa võtta erinevatest veetreeningutest. Kalev Spa’s on kindalt linna mitmekülgseim valik vesiaeroobikastiile, erinevatel kellaaegadel ja professionaalsete treeneritega.

Otse loomulikult ei saa mööda ka heast ning tervislikust toidust! Kalev Spa restoranis Allee saad nautida hõrgutavat Euroopa kööki, millel juures Eesti maitsete hõrk puudutus. Tänu kohaliku tooraine kasutamisele on road värsked, tervislikud ja maitseküllased. Menüüst leiab endale meelepärase roa igas stiilis toituja, omnivoorist veganini! EVEA soodustus – 10%. Vaata selle kohta lähemalt teenuste rubriigis „Söök ja jook“.

Selleks, et puhkuse planeerimine oleks lihtsam, on Kalev Spa meeskond kokku pannud paketid igale maitsele. Leia endale sobivaim kalevspa.ee koduleheküljelt või soeta teenus mugavalt e-poest ja naudi puhkust keset pealinna.

Kommentaarid