Skip to main content
01 november, 2018

Kandideeri tiitlile Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte 2018!

01 november, 2018
Täna kuulutas keskkonnaministeerium välja konkursi „Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte 2018″, mida korraldatakse igal aastal eesmärgiga selgitada välja keskkonnasõbralikud organisatsioonid, kes on rakendanud meetmeid, millel on positiivne mõju keskkonnale. Osalema on oodatud kõik ettevõtted ja asutused, kes on viimase 12 kuu jooksul keskkonnasaaste vähendamise ja keskkonnahoiu suurendamise nimel enam panustanud.

Keskkonnasõbraliku ettevõtte üldvõidu pälviv organisatsioon saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel valida välja pakutud auhindade seast keskkonnatulemuslikkuse või enesetäienduseks auhinna, mille maksimaalne väärtus on 35 000 eurot. Lisaks saavad kõik võitjad oma käsutusse keskkonnamärgise „Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte 2018″, mida võib kasutada ettevõtte tegevuse tutvustamisel.

Keskkonnasõbraliku ettevõtte konkursil on võimalik kandideerida kolmes valdkonnas:

  • keskkonnajuhtimine;
  • keskkonnasõbralik toode/teenus;
  • keskkonnasõbralik protsess.

Oodatud on nii ettevõtted ja asutused, kes esitavad ise enda kandidatuuri, kui ka kõik teised, kes teavad soovitada keskkonnasõbralikku organisatsiooni.

Konkursil osalemiseks tuleb täita elektrooniline osalusvorm läbi keskkonnatunnustuste veebi www.keskkonnaauhind.ee ja esitada hiljemalt 30. novembriks 2018 (kaasaarvatud). Lisaküsimuste korral abistab teid keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse peaspetsialist Kadri Koemets (e-mail: kadri.koemets@envir.ee ja telefon: 6262 911).

Kutse konkursil osalemiseks