Auhinnagala “Eesti Ettevõtlik Vaim 2018”

Käesoleval aastal täitub 30 aastat eraettevõtluse taastekkest Eestis. Sama kaua on tegutsenud ka meie riigi vanim sõltumatu ettevõtlusorganisatsioon – Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA).

Seoses sellega on meil suur au ja rõõm Sind kutsuda 16. jaanuaril 2019 Tallinnas toimuvale pidulikule konverentsile-auhinnagalale „Eesti ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni“.

Suursündmust on lubanud tulla austama oma sõnavõtu ja parimate ettevõtjate autasustamisega nii Eesti valitsuse liikmed kui ka üle-euroopaliste VKE (väikese ja keskmise suurusega ettevõtete) organisatsioonide juhid.

Esinevad Eesti esimesed ettevõtjad ja kaasaja uute alade edukad start-upid. Toimub konkursi „Eesti Ettevõtlik Vaim 2018“  auhindade jagamine, parlamenti pürgivate erakondade peaministrikandidaatide esimene ametlik debatt, ja palju muud.

Konverentsikeskuse fuajees on avatud expo, kus nii ettevõtjad kui ettevõtluse tugiorganisatsioonid tutvustavad oma tooteid-teenuseid. Kohalikud toidutootjad pakuvad oma parimaid palasid degustatsiooniks.

Konverents toimub superministeeriumi konverentsikeskuses (Suur-Ameerika 1, Tallinn).

KONVERENTSI täpsem KAVA eesti keeles ja inglise keeles.

Jääme ootama Sinu aktiivset osavõttu, et koos tähistada EVEA ja kogu ettevõtluse sünnipäeva!

Registreerumine on kahjuks lõppenud, kuna kohad on täis!

Kommentaarid