Auhinnagala “Eesti Ettevõtlik Vaim 2018”

Käesoleval aastal täitub 30 aastat eraettevõtluse taastekkest Eestis. Sama kaua on tegutsenud ka meie riigi vanim sõltumatu ettevõtlusorganisatsioon – Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA).

Seoses sellega on meil suur au ja rõõm Sind kutsuda 16. jaanuaril 2019 Tallinnas toimuvale pidulikule konverentsile-auhinnagalale „Eesti ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni“.

Suursündmust on lubanud tulla austama oma sõnavõtu ja parimate ettevõtjate autasustamisega nii Eesti valitsuse liikmed kui ka üle-euroopaliste VKE (väikese ja keskmise suurusega ettevõtete) organisatsioonide juhid.

Esinevad Eesti esimesed ettevõtjad ja kaasaja uute alade edukad start-upid. Toimub konkursi „Eesti Ettevõtlik Vaim 2018“  auhindade jagamine, parlamenti pürgivate erakondade peaministrikandidaatide esimene ametlik debatt, ja palju muud.

Tähelepanu! Konverentsikeskuse fuajees on avatud Expo, kuhu ootame nii ettevõtjaid kui ettevõtluse tugiorganisatsioone tutvustama oma tooteid-teenuseid. Palun anna oma huvist aegsasti märku!

Konverentsil osalemine on tasuta, ent kohtade arv on siiski piiratud ja igast ettevõttest saab osaleda vaid kuni 2 inimest. Osalema on oodatud just ettevõtete juhid ja omanikud ning kutsutud külalised. Palun registreeru nüüd ja kohe!

Konverents toimub superministeeriumi konverentsikeskuses (Suur-Ameerika 1, Tallinn).

KONVERENTSI täpsem KAVA on siin.

Kui Sul on mõtteid, küsimusi või ettepanekuid seose nimetatud suhttps://evea.ee/wp-content/uploads/2018/11/Pidulik-konverentsi-kava.16.01.2019.docursündmusega, siis palun pöördu julgelt meie poole, kirjutades sellest aadressile: evea@evea.ee.

Jääme ootama Sinu aktiivset osavõttu, et koos tähistada EVEA ja kogu ettevõtluse sünnipäeva!

Registreerumiseks palun täida järgmised lahtrid:

Kommentaarid
ical Google outlook SÜNDMUSED