EVEA pakub suurepärast võimalust osaleda professionaalsete töötajate töövahetusprojektis MobiliseSME, mille raames läheb töötaja 1-2-ks kuuks tööle sarnasesse ettevõttesse teises Euroopa riigis. See võimaldab omandada uusi oskusi ning teadmisi nii turust kui sarnaste ettevõtete tehnoloogiatest, meetoditest ja toodetest teistes EL-i riikides, samuti võimaldab töötajal lihvida oma keeleoskust. Praktika tulemusena peaksid tekkima uued ärivõimalused mitmes valdkonnas nagu alltöövõtt, import/eksport, turundus ja müük ja ühisettevõtted.

Euroopa Liidu poolt rahastatava projekti (MobiliseSME) eesmärk on avada tee VKE-de töötajate suuremale liikuvusele ja pakkuda väikeettevõtjatele uusi rahvusvahelisi ärivõimalusi. Võib öelda, et hetkel veel pilootprojekti raames on juba üks Eesti ettevõtja endale välispartneri leidnud ja viibibki parasjagu välislähetuses.

MobiliseSME programmi tutvustusele eelnevalt saame pererahva lahkel loal tutvuda ka Tartu Teaduspargis tegutseva Ettevõtlusküla ja SPARK Marketlab tegemistega.

Kohtumine toimub 19.04 kell 11- 13 Narva mnt 3 SPARK Demo Tartu

         

 

 

Oma osalusest andke palun teada allolevatel kontaktandmetel:

Virge Haavasalu

GSM + 372 52 58 662

virge.haavasalu@evea.ee

kommunikatsioonijuht

Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon

www.evea.ee

Asukoht : Narva mnt 3 SPARK Demo Tartu
Kontaktinfo : virge.haavasalu@evea.ee
Kommentaarid