EVEA on sõlminud koostöölepingud Eesti parimate restoranide ja catering-firmadega, kus EVEA liikmed saavad pidada ärilõunaid või kust tellida vajaminev söök pidulikeks vastuvõttudeks 10-20% soodustusega. Soodustused kehtivad EVEA liikmekaardi (teatud juhtudel ka ilma, palun vaata allpoolt) esitajale ning tema laudkonnale. Et EVEA partner-restoranid saaksid teha Sinu ärikohtumise ja einestamise võimalikult meeldivaks ning sujuvalt kulgevaks, palume võimalusel oma saabumisest telefoni teel ette teatada.

Catering firmade pakkumised 10-15% soodsamalt

eCarmen – imemaitsvad Carmen Catering toidud sinu koju, peokohta või kontorisse! Soodustus 10 % tavahinnast sooduskoodi sisestamisel.

eCarmen

 

eCarmeni tellimuste info:
+372 56910899
epood@carmen.ee

veebileht
www.carmen.ee
e-pood
https://pood.carmen.ee/et/shop
Facebook
https://www.facebook.com/ecarmen.ee

 

 

Foodproff  puhul on tegemist ettevõttega, mille asutajateks ja visiitkaardiks on kokad – isa ja poeg. “Me teeme seda, mida armastame ning soovime seda jagada ka Teiega. Anname endast parima, et kogu Foodproffi menüüd nautides jääks saatma eriline toon, mis kutsuks seda kõike taas kogema,” ütleb tegevjuht Kert Johanson. Soodustus EVEA liikmetele toitlustuselt 15% (catering, suupisted, kohvipausid, peielauad jms). Sooduskoodi küsi  palun meili teel: virge@evea.ee.

Foodproff catering

 

Tellimused/info (E-R 9.00-17.00):

+372 56 568 768
catering@foodproff.ee

veebileht
www.foodproff.ee

Facebook
https://www.facebook.com/cateringtallinn/

 

Restoranide a’la carte menüü hindadest soodustus 10 %

Konrad (vajalik EVEA liikmelisus, mida saab tellimust tehes teenindajale kinnitada sõnaga EVEA)

NB! Eripakkumised ja lõunamenüüd arvesse ei lähe!

PS! Kui Sina EVEA liikmena soovid olla siin nimekirjas, palun anna endast teada eva@evea.ee.