Koostöös ministeeriumite, Eesti Töötukassa ja rahvusvahelise veebiõppe platvormiga Coursera on võimalus Sul ja Sinu töötajatel õppida tasuta pea 300l inglisekeelsel e-õppe kursusel, mida pakuvad maailma tippülikoolid ja tehnoloogia suurfirmad.

Veebiõppe platvormi valikust leiab nii tulevikus vajalikke üldoskusi arendavaid kursusi, nagu digitaalne kirjaoskus, projektijuhtimine või ärialane inglise keel, kui ka näiteks spetsiifilisemaid kursusi, nagu pilvetehnoloogia haldamisega seotud oskused, arvutimängude arendamine või meditsiiniline neuroteadus. Erineva pikkusega kursustel saab uuendada ka töö otsimiseks vajalikke oskusi ning teadmisi vaimse tervise hoidmisest. 

Lisainfo tingimuste, kursuste ja registreerimise kohta leiate Haridusportaalist. Sotsiaalministeeriumi pressiteate leiad SIIN

Coursera kursustele saab registreerida kuni septembri lõpuni 2020 või kuni kohti jätkub. Õppimist tuleb alustada kahe nädala jooksul alates ligipääsu saamisest. Õppida saab tasuta kuni 2020. aasta lõpuni. Registreerudes kirjas jagatud lingi kaudu annab huviline õiguse enda nime ja e-maili aadressi edastamiseks Courserale tasuta programmile ligipääsu tagamiseks ning meeldetuletuste saamiseks. Kursuste ja nende sisuga seotud küsimustega seoses pöörduge Coursera poole, probleemide korral programmiga liitumisel kirjutage Sotsiaalministeeriumi aadressile coursera@sm.ee

Kui Sa ei leia endale sobivat kursust Coursera keskkonnast, soovitame uurida ka teisi tasuta võimalusi Udemy platvormilt,  #õpimekodus lehelt või töötukassa portaalistNäiteks Udemy platvorm koondab sadu erinevaid kursuseid IT- ja programmeerimise valdkonnast kuni enesearengu ja juhtimiskursusteni. Vaata lähemalt siit: https://www.udemy.com/courses/free/. Udemysse registreerimine toimub nende lehel.

Kommentaarid