Skip to main content
16 september, 2020

Teabur OÜ

16 september, 2020
Spetsialiseerume väike- ja keskmise suurusega ettevõtete IT vajadusi arvestavate faili- ja virtuaalmasinate serverite ehitamisele. Kõik Teabur OÜ serverid komplekteeritakse vastavalt tellija vajadustele ja läbivad enne tarnimist põhjaliku testimise. Omades pikaajalist kogemust ja laialdasi teadmisi IT süsteemidest, saame aidata ka hästi tasakaalustatud terviksüsteemide loomisel. Teabur OÜ failiserver HyperTeabur tagab lihtsatest NAS seadmetest oluliselt parema kaitse VKEde kiiresti kasvavatele andmemahtudele. Failiserverina toob HyperTeabur tavakasutaja hinnaklassi varasemalt vaid suurfirmadele mõeldud kallite nn Enterprise-level failiserverite omadused:
  • vigade avastamine juba andmete lugemisel ja leitud vigade automaatne parandamine;
  • failisüsteemist automaatsete hetketõmmiste (Snapshot) tegemine ja nende abil varasema seisu taastamine (näiteks pahavara ründe korral);
  • salvestatud andmete tõhus pakkimine ja krüpteerimine;
  • andmete kiire ja turvaline jagamine kasutajate vahel.
Pärast eelseadistuste tegemist on HyperTeabur lihtsasti kasutusele võetav ja hallatav. Süsteemi administeerimine on lihtne veebipõhise kasutajaliidese abil ega vaja IT eriharidust. Olemasolevaid liideseid ja virtuaalmasinaid käitava hüperkonvergentse süsteemina toimib HyperTeabur ettevõttele vajalikke IT lahendusi majutava universaalserverina. HyperTeaburi toel taastate kontrolli enda andmete üle ja loote töökindla sisevõrgu, millele kaugtöö tegemiseks on valitud seadmetel turvaline ligipääs (VPN ja SSL sertifikaadid) ka üle Interneti. Virtuaalmasinate (VM) server FlexiVM on loodud VMe rohkem kasutavatele ettevõtetele ja organisatsioonidele. FlexiVM toetab muuhulgas ka live-migration funktsiooni, mis lubab VMsid tööd katkestamata serverite vahel liigutada, tagades katkematu töö näiteks serveri hooldustööde ajal. Optimaalse seadistusega serveri hind kõvaketasteta on vahemikus 1000 kuni 1300 eurot. HyperTeaburi puhul lisanduva kõvakettasüsteemi hind algab 500 eurost. Serveri ostjale pakume esialgset seadistamist, mis võib sisaldada andmearhitektuuri loomist koos kasutajaõiguste määramisega, varunduse seadistamist ning lisatarkvara installeerimist. Tarne järgselt pakume kasutajatuge ja hooldust nii lepingu alusel kui ka teenustööna. Serverite võimaluste ja näidishindadega ning pakutavate teenustega saate põhjalikumalt tutvuda Teabur OÜ kodulehel www.teabur.ee . Toetame ettevõtteid ja organisatsioone võrgu- ja andmevarundusstrateegia väljatöötamisel. Pakume üldist nõustamist kaasaegse ja tasakaalustatud IT infrastruktuuri (serverid, võrguseadmed, töökoha arvutid, printerid jne) loomisel. Ostuhuvi või lisaküsimuste korral võtke ühendust Teabur OÜ esindajate Alar Staubi ning Jaanus Varuga e-meili info@teabur.ee vahendusel.