Skip to main content
26 mai, 2020

EVEA üldkoosolek toimub 10. juunil 2020 Kaubanduskeskuse T1 kinos Cinamon, Tallinnas

26 mai, 2020

Hea EVEA liige!

EVEA üldkoosolek toimub 10.06.2020 kell 15:00–18:00 Kaubanduskeskuses T1 asuvas Eesti uusimas kinos Cinamon T1, aadressil Peterburi tee 2, Tallinn 11415, Eesti. Kohale tulnud liikmete registreerumine toimub üldkoosoleku läbiviimise kohas alates kell 14:30. Koosoleku avame unikaalse ajaloolise 1993. a vändatud EVEA dokfilmi esilinastusega suurel ekraanil ning lõpetame uusima tehnoloogiaga filmitud IMAX- lühifilmiga “A Beautiful Planet” (inglise keeles; eesti- ja venekeelsete subtiitritega; kestus 00:47 min). Seega ole kohal ja ühenda kasulik meeldivaga! 😊 Kino asub Kaubanduskeskuse T1 4. korrusel. Vaata asukohta (sh parkimine jms) SIIN. Väärib mainimist, et kinoketi Cinamon omanik-firma Saturn Investments OÜ on üks värsketest EVEA liikmetest.

Koosoleku päevakord:

  1. Koosoleku juhataja ja protokollija valimine;
  2. EVEA juhatuse aruanne 2019. a ja 2020. a I poolaasta tegevusest;
  3. EVEA 2019. a majandusaasta aruande kinnitamine;
  4. EVEA valitava volikogu suuruse määramine ning volikogu liikmete valimine;
  5. EVEA presidendi valimine;
  6. EVEA asepresidentide kinnitamine;
  7. Kohapeal tõstatatud küsimumused.

Tagamaks hädaolukorra ajal kehtestatud reeglite igakülgne järgimine koosoleku toimumiskohas palume võimalusel eelnevalt registreeruda hiljemalt 08.06.2020.

REGISTREERIMISVORMI leiad SIIN.

Üldkoosolekul osalemiseks palume üldkoosolekule kaasa võtta isikut tõendav dokument (isikut tõendava dokumendina aktsepteeritakse riigiasutuse poolt väljaantud dokumenti, kuhu on kantud kasutaja nimi ja sünniaeg või isikukood ning foto ja allkiri).

Hääletustel saavad osaleda EVEA liikmete seaduslikud esindajad või nende poolt volitatud isikud.  Kui Sa ei saa ise osaleda, palun volita teist EVEA liiget, keda tunned ja usaldad, et tagada koosolekul kvoorumi olemasolu. Digiallkirjastatud volitused palume võimalusel saata hiljemalt 08.06.2020 e-posti aadressile evea@evea.ee (volikirja näidise leiad SIIN).

Kuna tegemist on ka uue volikogu valimistega, kutsume liikmeid, kes on huvitatud aktiivsest panustamisest EVEA tegevusse, kandideerima volikokku. Selleks palume saata hiljemalt 5. juuniks 2020 aadressile evea@evea.ee enda lühitutvustus koos indikatsiooniga, mis on valdkonnad ja kompetentsid, kus EVEA volikogu saaks Sinuga arvestada.

Lugupidamisega

EVEA juhatuse nimel Marina Kaas