Skip to main content

Tööstushäkk “Digitaliseerime!”

18. november 2020 20. november 2020
EAS

Sihtgrupp: Tööstusettevõtted, kellel on soov tõsta tootlikkust digitaalsete ja automaatsete lahenduste abil ja infotehnoloogiaettevõtted, kes loovad tööstussektorile terviklikke lahendusi.

Tööstushäkk on kolmepäevane häkatoni formaadis üritus, kus tööstusettevõtete ja IT-ettevõtete esindajad saavad mentorite toel intensiivselt arendada tööstusvaldkonnas märgatud väljakutsetele digitaalseid ja automaatseid lahendusi.

Ürituse tulemusena on tööstusettevõtetel võimalik parendada kuluefektiivsust, ressursi kokkuhoidu, läbipaistvust, tarnetäpsust ja kvaliteeti ning seeläbi muutuda konkurentsivõimelisemaks ja võita uusi kliente.

Tööstushäkil osalemine võimaldab meeskondadel lahenduste prototüüpide väljatöötamiseks kasutada koolitusel osalevaid oma ala eksperte ja praktikuid, kes toetavad osalejate meeskonnatööd kaasaegsete meetodite ja tööriistadega, mida ettevõtted saavad ka edaspidi oma ettevõtte arendustegevustes kasutada.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks Tööstushäki ellu viimisel on Civitta Eesti AS.

Esimene Tööstushäkk fookusteemaga “Digitaliseerime!” toimub 18.-20. novembril 2020.

Registreerimise tähtaeg on 13. november 2020.

NB! Meeskondade moodustamisega alustatakse enne üritust. Registreerunutega võetakse jooksvalt ühendust sobiva(te) osapool(t)e väljaselgitamiseks ja kokkuviimiseks.

Tööstushäkil osalemine on TASUTA ja ei arvestata VTA (vähese tähtsusega abi) määrast.

Lähem info ja registreerumine on SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga