Skip to main content
07 november, 2018

#SMEtoo.Räägiks veidi ametnikega suhtlemisest

07 november, 2018
Tahtsime oma nurga taga asuvale firmale reklaami teha ja paigaldasime reklaamsildi koos kontaktandmetega enda hoovi sissesõidule. Järgmine hetk nõuti meilt 200 eurot kuus reklaamimaksu. Eemaldasime sildi ja asendasime selle reklaamkirjadega kaubikuga. Samuti eemaldasime kontaktandmed, mille asemele lisasime noole. Jällegi nõuti reklaamimaksu, kuid seekord juba mitmekordset, sest kaubikul oli suunav nool. Alustavale ettevõttele võiks kehtida reklaamimaksu soodustus, sest ilma reklaamita pole kliente, ilma klientideta pole raha ja ilma rahata ei saa palgata töötajaid. Järgmine on EAS, kelle sünnitatavate firmadega me ei suutnud konkureerida ja otstarbekam oli tegevusala vahetada. Ma maksan makse, et riik saaks selle konkurentidele jagada? Maksukoormus ja maksude laiali jagamine ei ole kindlasti paigas!
PANE TÄHELE!
Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) on käivitanud kampaania #SMEtoo ning teeb kõigile Eesti väikeettevõtjatele üleskutse avaldada oma markantseid lugusid suhtlemisest riigi, ametnike ja suurfirmadega, ehk rääkida avameelselt ebaõiglasest kohtlemisest.
EVEA kogub lood kokku ning edastab asjaomasele ministrile palvega pakkuda olukorra parandamiseks välja konkreetsed lahendused.

Teata ning jaga oma lugu siin või saada meile e-postiga evea@evea.ee.

Loe #SMEtoo lugudest nii kodulehel kui Facebookis!

* SME – inglise k small and medium-sized enterprises, eesti k väike–ja keskmise suurusega ettevõted